Lale Sunta MDF Ağaç San. Tic. Ltd. Şti.

Lale Sunta MDF Ağaç San. Tic. Ltd. Şti. “ Doğadan Yaşama” sloganı ile 2004 yılında kuruldu.

Kayseri’de 30 yıldır orman ürünleri pazarlayan şirketimiz;Müşterilerden aldığı destek ve güvenle 2010 yılı itibari ile çelik kapı yüzeyi , iç oda kapısı, mobilya yüzeyi ve yan ekipmanları ile kasa pervazını ürün çeşitlerine ekledi.


16 bin m²lik üretim sahası bulunan Lale Sunta MDF , LA DOOR 
markası ile çelik kapı yüzeyi ve laminat iç oda kapısı yapan Türkiye’deki en önemli üreticilerden biridir. Kapıların evinize açılan geçit olduğu, evinizi ilk kez ziyaret eden birinin ilk izlenimlerinin oluşmasını sağladığı düşüncesi ile ürünlerinde tasarladığı dekoratif güzellik, hijyen , dış etkenlere ve darbeye dayanıklılık şirketimizin üretime kattığı yeniliklerdir.


Fabrikamızın bulunduğu Kayseri şehri, Türkiye’nin tam ortasında olması nedeniyle; yurt içi ve yurtdışı nakliye açısından oldukça elverişlidir.

Fabrikamız iç ve dış ticaretinde; kara,demir yolları ve deniz taşımacılığını kullanmaktadır. Güneyinde Mersin ve İskenderun limanları, Kuzeyinde Samsun limanı, Batısında İzmir ve İstanbul limanlarının bulunması ve demir yolları hattına yakın olması ile ithalat ve ihracatta kolaylık sağlamaktadır.

Lale Sunta MDF müşteri portföyünde; ağırlıklı olarak Kayseri’nin önde gelen çelik kapı ve mobilya markaları olmakla beraber okul sırası imalatı için malzeme, Türkiye’nin her bölgesine ürün pazarlamakta ve yurtdışına ihracat yapmaktadır.

Kaliteli hammaddeler ile üretim sonunda, kaliteli ürünleri piyasaya sunmak Lale SuntaMDF’nin vazgeçilmez politikasıdır.

  • Kayseri Organize Sanayi 19. Cad NO:3 KAYSERİ / TÜRKİYE
  • Tel: + 90 (352) 322 10 79-80
  • Fax: +90 (352) 322 10 55
  • E-Mail: [email protected]
  • www.lalesuntamdf.com.tr