Lamiset Erzurum Bayii: Kavaklı Parke

Erzurum’da bulunan Kavaklı Parke ve yan grup ürünleriyle inşaat malzemeleri satışındaki başarısı ve müşteri memnuniyetiyle sektördeki saygınlığını sürdürüyor. Firmanın sahibi Bekir Kavaklı ile görüştük.

Firmanızı ve kendinizi bize kısaca tanıtır mısınız?

Firmamız Kavaklı Yapı 1980 yılında Erzurum’da faaliyetlerine başlamıştır. Güler yüzlü hizmet, kaliteli ürün ve zamanında teslim gibi değerleri rutin hale getirerek sektöründe marka olmuştur. Orman ürünleri, inşaat, taahhüt, yapı malzemeleri gibi alanlarda faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir.

Lamiset parke ürünleri ve bayilik hizmetleri ile diğer firmalar arasındaki fark sizce nedir?

Lamiset markası ile çalışmak adeta o meşhur “peşin satan, veresiye satan” fotoğrafındaki peşin satan esnaf konforunu yaşatır. Hizmet kalitesi mükemmel, kurduğunuz iletişimdeki hassasiyet dahil takdire şayandır. Sevk, stok renk seçimi ve gelişime açık olması fikirlere değer verilmesi başarıya giden yolda mesafenin yakın olduğunu göstermektedir.

Sektör içinde Lamiset markasının yeri ve önemi hakkında görüşleriniz nelerdir?

Sektör 2000-2010 yılları arasında ithalat yoğun ilerliyordu ve bu sebeple kur riski sürekli tedirginlik üretiyordu. 2010-2020 yıllarında ise üreticilerin satışın üzerinde üretime geçmesiyle ”sat” baskısını yaşadık. Lamisetle her iki baskı ortadan kalkmış oldu ki bizler de bu zaman tasarrufu ile müşterilerimizle daha verimli çalışabiliyoruz.Billurlar A.Ş.’ye Lamiset markasını bizlere kazandırdığı için teşekkür ederiz.