Lamiset İzmir Bayii: YALÇINKAYA HALICILIK

İzmir’de bulunan YALÇINKAYA HALICILIK MOBİLYA TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ. firmasının sahibi Enis Yalçınkaya ile görüştük.

Firmanızı ve kendinizi bize kısaca tanıtır mısınız?

1988 yılında İzmir Alsancak semtinde faaliyete geçen firmamız 1996 yılında piyasadaki gelişmeler ve büyümesi neticesinde YALÇINKAYA HALICILIK MOBİLYA TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ. Ünvanını almıştır. 2013 yılında İzmir Menderes’te 4000 m2 kullanım alanlı yeni modern depolarımızda uzman kadrosuyla yıllara dayanan tecrübesi ile faaliyet göstermektedir. Yeni işyerimizde zemin sektörüne giriş yapan firmamız bu süreçte laminat parke, duvardan duvara halı, PVC yer döşemeleri ürün grubuna katılmıştır.

Firmamız kendi markamız olan Excellence halı yurtiçi ve yurtdışı bayilik dağıtımı, Dinarsu halı, Efsane halı, Gümüşsuyu Halı, Linea halı, Sarar Altınsar Halı ve Battaniye Ege Bölge Bayiliği, Arçelik bayii, Lamiset ve AGT Parke İzmir Bölge Bayisidir.

Düzenli ve sürekli olarak kendi araç filosuyla dağıtım hizmeti veren firmamız geçmişten gelen tecrübesiyle, geniş ürün yelpazesiyle, yüksek stok miktarıyla, sektörümüze ilkeli, doğru ve dürüst hizmet anlayışıyla uygun fiyatlı ürünler sunmayı prensip edinmiştir.

 

Lamiset Parke ürünleri ve bayilik hizmetleri ile diğer firmalar arasındaki fark sizce nedir?

Billurlar A.Ş. sektörün ileri gelen firması olarak kalitenin en üst düzeyde tutulmasının yanı sıra geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyat politikasıyla, hem müşterilerimizin beğenisini kazanmakta hemde  yeni müşterilere ve yeni pazarlara ulaşmamıza imkan sağlamaktadır.

 

Sektör içinde Lamiset markasının yeri ve önemi hakkında görüşleriniz nelerdir?

Lamiset markası yenilikçi tasarımları ve kusursuz hizmet anlayışıyla piyasada belirleyici konumda olmada önem arz etmektedir. Yalçınkaya Parke olarak böyle bir markayı müşterilerimizle buluşturmaktan gurur duyuyoruz.