Lamiset Parke Afyonkarahisar Bayii AKIN YAPI

Lamiset Parke’nin Afyonkarahisar bayii AKIN YAPI’nın sahibi Ahmet Akın firmasını ve çalışmalarını anlattı.

ORSİAD: Akın Yapı firmasını bize kısaca tanıtır mısınız?

Ahmet Akın:Akın Yapı 1987 yılında, babamız H. Battal Akın tarafından “Yapı ve Müteahhitlik” alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. 2007 yılında bizzat tarafımdan ikinci bir dal olarak, parke ve kapı sektöründe de hizmet vermeye başlamıştır. Akın Yapı, Afyon merkez çevre ilçeleri ve köylerde ürün ve işçilik hizmeti vermektedir. 2007 yılından günümüze kadar Yıldız Entegre, Kastamonu Entegre ve Peli Parke markalarının satışlarını yapmıştır. Hali hazırda Lamiset Parke markası ağırlıklı çalışmalarımızı titizlik, güven ve kalite anlayışımızdan taviz vermeden sürdürmekteyiz.

ORSİAD: Billurlar A.Ş. ürünleri ve bayilik hizmetleri ile diğer firmalar arasındaki fark sizce nedir?

Ahmet Akın: Yaklaşık olarak 10 yıldır tanıdığımız ve ticari ilişki içinde olduğumuz Billurlar A.Ş. sektöründe öncü firmalar içerisindedir. İleri görüşlü ve yenilikçi bir firma olması, bizlerin de güncel piyasayı hızlı takip etmemizde büyük rol oynamaktadır. Ürün temini ve bayilerine vermiş oldukları güvenilir destekleri takdire şayan bir davranıştır. Bu vesileyle, firma yetkilileri ve çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

ORSİAD: Sektör içinde Lamiset markasının yeri ve önemi hakkında görüşleriniz nelerdir?

Ahmet Akın: Lamiset Parke markasını ilk çıktığı günden beri kullanmaktayız. Ürün kalitesi ve yenilikçi renklerinden, nihai tükeci, satış ekibimiz ve montaj elemanlarımız da son derece memnunlardır. Yeni bir markanın çıkması özellikle kalite olarak sorunsuz olması, zaten diğer markalar arasındaki yerini kendiliğinden belirlemiştir. Billurlar A.Ş.’yi bu başarılarından dolayı tebrik ederim.