Lamiset Parke Antalya Bayii Bozkurt Kerestecilik

Antalya Serik’te bulunan Bozkurt Kerestecilik, orman ürünleri, kerestecilik ve yapı malzemeleri alanlarındaki başarılı hizmetleriyle dikkat çekiyor. Firma sahibi Emin Bozkurt sorularımızı cevapladı.

Firmanızı ve kendinizi bize kısaca tanıtır mısınız?

Bozkurt Kerestecilik, 1984 yılından bugüne inşaat sektöründe birçok ürün çeşidi ile hizmet vermektedir. Parke satışına yaklaşık 10 yıl önce başladık. Portföyümüzde AGT, Çamsan, Vario Click, Terra Click ve Lamiset olmak üzere 5 farklı marka ile satışlarımıza devam etmekteyiz. 2020 yılında Variodoor kapı ile Mdf plaka satışına başlamış bulunmaktayız.

Lamiset parke ürünleri ve bayilik hizmetleri ile diğer firmalar arasındaki fark sizce nedir?

Sektörün önde gelen isimlerinden Billurlar A.Ş. ailesine, Lamiset markasını bizlere kazandırdığı için teşekkür ederim. Lamiset markasının mevcut piyasa koşullarındaki en belirgin özelliği yenilikçi olmasıdır. Ayrıca hızlı temin süreleriyle fark yaratmaktadırlar. Empati ve güven esasına dayalı anlayış ve çalışma şekliyle de ticareti daha üst bir boyuta taşımaktadırlar.

Sektör içerisin de Lamiset markasının yeri ve önemi hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Lamiset parke hazırlık aşamasında bizleri heyecanlandıran, ürün çeşitliliği ile merakla beklediğimiz bir marka olarak başladı. Üretime başladığı ilk günden bugüne satışını yapmaktayız. Kısa sürede müşterilerimizin taleplerine cevap vererek satışlarda öne geçmeyi başarmış olan bu markayla birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.