Lamiset Parke Bilecik Bayii Karadağ Yapı

Bilecik ve bölgesinde sektörün tamamına hizmet eden Karadağ Yapı, başarılarıyla adını tüm Türkiye’de duyurmaya devam ediyor. Hırdavat ve nalburiye sektöründe güven duyulan bir firma olarak Karadağ Yapı bugün, yüzlerce marka, binlerce ürün grubundaki on binlerce ürünle müşterilerine hızlı, ilkeli, güvenli alışveriş hizmeti sunan yenilikçi bir marka olma hedefini gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşıyor.Karadağ Yapı adına şirket sahiplerinden Harun Dağ ile görüştük.

Karadağ Yapı şirketinizi bize kısaca tanıtır mısınız?

2014 yılında bendeniz Harun Dağ ve ortağım Nurullah Kara tarafından, 1000m2 deposuyla temelleri atılan Karadağ Yapı, şirket ortakları olarak bizlerin 15 yıllık bilgi ve tecrübelerinin bir ürünüdür. Çözüm odaklı kurulmuş olan inşaat malzemeleri firmasını kısa sürede büyüterek toplam mevcudu iki katına çıkarmayı başardıktan sonra, ürün sayısını genişleterek çözüm ortaklarımızla birlikte müşteri memnuniyetini yüksek tuttuk ve bir yandan müşteri portföyünü büyütürken diğer yandan hizmet ve kaliteyi esas alan bir anlayışıyla ilerledik ve ne nihayetinde bugün Karadağ Yapı malzemeleri adını bilinir kılmayı başardık.

LAMİSET Parke ürünleri ve bayilik hizmetleri ile diğer firmalar arasındaki fark sizce nedir?

Lamiset Parke ürünlerinin bizce en önemli özelliği, Billurlar A.Ş tarafından satışının ve satış sonrası takibinin yapılması ve buna bağlı olarak, kalitenin en üst düzeyde tutulmasının yanı sıra fiyatının istikrarlı ve rekabetçi olması sebebiyle piyasada da müşteri memnuniyetiyle örtüşmesidir.

Sektör içinde Lamiset markasının yeri ve önemi hakkında görüşleriniz nelerdir?

Billurlar A.Ş’ninkurulduğu günden beri müşteri memnuniyeti odaklı çalışması, Lamiset markasına olan değeri de en üst düzeyde tutmakta ve piyasada belirleyici konumda olmada önem arz etmektedir. Bu sayede piyasada kendine yer edinmiş olan Lamiset markası, yenilikçi renk tasarımları ile pazardan gelen talep ve istekleri çok hızlı karşılamasından dolayı belirleyici konumunu sürdürecektir.