Lamiset Parke Gaziantep Bayii: Ahmet KARAOĞLAN Parke

Gaziantep’te yer alan Ahmet Karaoğlan Parke, parke ve yan ürünlerindeki başarılı satışaları ve müşteri memnuyeti odaklı hizmet anlayışıyla dikkat çekiyor. Firmanın sahibi Ahmet Karaoğlan ile görüştük.

Firmanızı bize kısaca tanıtır mısınız?

1996 yılından beri sektördeyiz. 1996 ile 2009 yılları arasında İstanbul’da sürdürdüğümüz faaliyetlerimizi 2009 yılından sonra Gaziantep’e taşıdık ve halen de burada hizmetlerimize devam etmekteyiz. Ana satış ürünümüz parke ve daima en kalitelisini satma çabasındayız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz doğrultusunda fark yaratabiliyoruz. Bu anlamda sektröde bizden on kat daha büyük firmaların bile müşterileri bizim müşterilerimiz kadar mutlu olmadıklarını belirtiyorlar.

LAMİSET Parke ürünleri ve bayilik hizmetleri ile diğer firmalar arasındaki fark sizce nedir?

Lamiset Parke ürünlerinin bizce en önemli özelliği, Billurlar A.Ş.’nin uzmanlaştığı bir konu olduğundan başarının kaçınılmazlığı anlaşılır bir şey. Doğru zamanlamayla yaptıkları mal satışının yanı sıra eşit, adil bir şekilde gerçekleştirilen sevkiyat ve uzman personel kadrosuyla diğer firmalardan her zaman bir adım önde olan Billurlar A.Ş. ile çalışmak bir ayrıcalıktır.

Sektör içinde Lamiset markasının yeri ve önemi hakkında görüşleriniz nelerdir?

Billurlar A.Ş’nin kurulduğu günden beri müşteri memnuniyeti odaklı çalışması, Lamiset markasına olan değeri de en üst düzeyde tutmakta ve piyasada belirleyici konumda olmasında önem arz etmektedir. Lamiset markasının bu şekilde devam ederek ve doğru adımlarla ilerleyip fabrikaların bile başaramadığı doğru sonuçlara ulaşıp sektörde yeri tartışılmaz bir konumda kalmasını temenni ediyoruz.