Latifoğlu Ticaret Koll.Şti.

VİZYONUMUZ

İşimizi; geçtiğimiz hergün dahada gelişerek sürekli yenilenen dünyamızda kullanılan son teknoloji ürünlerini ayağınıza getirerek uygulamak ve sizlere daha sağlıklı hizmet verebilmek prensibiyle, Türkiye ‘mizi geleneksel teknoloji çöplüğünden arındırarak, alışılagelmiş ”Müşteri – Satıcı” ilişkisini ”Parner – Ortak” ilişkisine dönüştürmektir. Önümüzdeki yıllar içerisinde WAN (Geniş Alan Ağları) konusunda üst düzey bir firma haline gelerek, ürün ve hizmet kalitesi açısından da sektörün en iyisi olmaktır.

Ayrıca; piyasaları oluşturan müşterilerimiz tarafından dile getirilen çözümleri oluşturarak, En uygun fiyat ve performans ikilisini başarmakla beraber müşteri tatmini sağlamaktır.

MİSYONUMUZ

Latifoğlu Ticaret Koll.Şti. olarak Samsun ili, İlçeleri ve Karadeniz Bölgesindeki tüm müşteri portföyümüzün, şirketimiz hedef ve stratejilerini sürdürebilirlik çerçevesinde memnuniyetini en üst seviyede sağlamaktır.

HEDEFLERİMİZ

– Orman ürünlerini siz müşterilerimize kaliteli, kesintisiz stoklarla sunmak için gereken alt yapıyı geliştirip yapmaktır.

– Müşterilerimiz ile daha uzun vadeli bir değer ilişkisi yaratmak için çözüm merkezleri oluşturmak.

– Gerek ödemeler, gerekse diğer konularda çeşitli finansal çözümlerle müşteri memnuniyetini sağlamak.

– Çalışan ekibimizin yönetimimizde karar alma sürecinde aktif rol aldığı, daha iyi hizmet kalitesi için çalışanlarımızın sürekli gelişimlerinin sağlandığı, Çalışanlarımızın kendilerini LATİFOĞLU ailesi üyesi olarak gördüğü, diğer firmalar arasında fark yaratan insan kaynakları politikaları ile tercih edilen bir firma olmak.

Adres   : Eski Sanayi Sitesi, Ahievran Caddesi, 22.Sokak, No:15 Canik / SAMSUN
Tel       : +90 (362) 238 12 52   Cep : +90 (541) 238 12 52   Fax : +90 (362) 238 12 52
Web     : www.latifogluticaret.com
E-Mail  : [email protected]