Liderlerin Avrasya’ya Açılan Kapısı: ZOW

Uluslararası Mobilya Endüstrisi, İç Tasarım Aksesuar ve Ekipmanları Fuarı ZOW; sektörün profesyonel liderlerini 17-20 Ocak 2012 tarihlerinde İstanbul’da 5.kez bir araya getirecek. İç planlaması ve dekorasyonuyla “iş merkezi” tasarımını baz alarak oluşturulan standları ve hedef kitleye uygun ziyaretçileri sayesinde iş platformu özelliği sunan ZOW; liderleri net ve efektif sonuca ulaştıracak.

Mobilya ve iç tasarım sanayisi için ticaret ve bilgi alışverişi konusunda tüm tedarikçileri bir araya getiren ZOW fuarı; küresel pazar liderleri ve yerli üreticilere pazarda hali hazırda var olan ürünler yerine yeni ürünlere tek noktada ulaşma imkanı sunuyor. Ziyaretçiler ve katılımcı profesyonellere ücretsiz yemek hizmetinden, ikili iş görüşmesi alanlarına kadar birçok ayrıcalığı tanıyan ZOW; üst düzey yöneticilerin geleceğin trendlerine yön vermesini sağlıyor. Kalabalık görünüm anlayışından tamamen uzak, daha etkili ziyaretçi profili oluşturan fuar; bu sayede sektörün Avrasya’daki profesyonellerinin birinci sınıf buluşma yeri ve platformu haline geliyor.

ZOW ayrıca, mimar, iç mimar ve tasarımcıların bir bütünü tasarlarken diğer etkinliklerde ulaşamadıkları ya da odaklanamadıkları mobilya ve yan sanayi endüstrisinin boşluğunu dolduruyor. Fuarın bu yılki ana temasıysa; “Hareketli Mobilyanın Mimarideki Yeri”. Son dönemde mimarların yeni gözdesi olan, birden fazla mobilyanın birleşiminden oluşan hareketli mobilyalar, pratik çözümler meydana getiriyor. Mobilya üretiminde kullanılan bağlantı elemanları ve donanımları, mimari donanımlar, elektronik kilit sistemleri, el aletleri, ve sarf malzemeleri ile ilgili son yenilikler ZOW fuarında bir araya gelecek.

ZOW Türkiye Müdürü Aykut Engin fuarı değerlendirirken, “2008 yılında gerçekleştirilen ilk fuardan bu yana ZOW fuarı, Türkiye pazarında muazzam olarak nitelendirilebilecek çok büyük ve hızlı bir yükseliş trendi gösterdi. ZOW’da sektörün önde gelen markalarını ve en yeni tasarımları profesyoneller ve alıcılarla bir araya getiriyoruz. Türkiye’deki ticari ateşelikler vasıtasıyla hedef pazarı kapsayan ülkelerin esnaf odalarından meslek örgütlerine kadar ulaşmayı başararak; İran, Pakistan, Hindistan, Cezayir, Kazakistan, Rusya, Ukrayna, İran, Irak, Ürdün, Mısır, Arabistan ve diğer Kafkas ülkelerinden fuar için özel heyetlerin gelmesini de sağlıyoruz. Clarion Events’in küresel iletişim ağının desteği ile ağırlıklı olarak yöneldiğimiz uluslar arası pazarlar; bu pazarlardaki markaların ve ziyaretçilerin fuara katılımlarını, dolayısıyla yerli katılımcılarımızın da hedef pazara ulaşmalarını kolaylaştırıyor. Bu da uluslar arası bir fuar olan ZOW’da katılımcılarımızın bizleri tercih etmesinin en önemli sebeplerinden birini oluşturuyor. ZOW; sektörün gelişiminde, ortak pazarların oluşumunda ve yeni tasarımların paylaşımında önemli bir rol oynuyor“ açıklamasında bulundu.