L’UNICA’DAN YENİ SEZONA İDDİALI GİRİŞ

Fonksiyonelliği ve kaliteyi estetikle buluşturan L’unica, 2019 ilkbahar-yaz sezonunda portfoyüne eklediği yeni ürünler ve dünyaca ünlü markalarla dış mekanlara farklı bir soluk getirmeye devam ediyor. Koltuktan masa ve sandalyeye, sehpadan servis arabasına, salıncaktan şezlonga, dresuardan sandığa, gazebodan daybed’e ve çok çeşitli aksesuarlara kadar bahçe dekorasyonu için gerekli her türlü mobilyayı açık hava tutkunlarının beğenisine sunan L’unica, her zevke ve ihtiyaca hitap ediyor. Yenilenen koleksiyonu ve Türkiye’ye ilk kez getirdiği Avustralyalı Tiipii Bed ve Fransız Fermob ile dikkat çeken L’unica, Belçikalı Oasiq, Danimarkalı Morso Living, Cane-line ve Houe’nin yanı sıra Amerikalı Big Green Egg ve Hollandalı Happy Cocooning ile yeni sezona iddialı bir giriş yapıyor.

Açık hava mekanlarına prestij katan ve modern çizgisiyle dikkat çeken L’unica, 2019 ilkbahar-yaz sezonuna iddialı bir giriş yapıyor. Portfoyüne eklediği yeni ürünler ve dünyaca ünlü markalarla dış mekanlara farklı bir soluk getirmeye hazırlanan L’unica, koltuktan masa ve sandalyeye, sehpadan servis arabasına, salıncaktan şezlonga, dresuardan sandığa, gazebodan daybed’e ve çok çeşitli aksesuarlara kadar bahçe dekorasyonu için gerekli her türlü mobilyayı kullanıcılarıyla buluşturuyor. Biçim, renk, derinlik gibi detayları Türk tüketicisinin tercihlerine uygun şekilde kurguluyan L’unica, ürünlerinin konsept ve tasarımlarını kendi ekibi ile geçekleştiriyor. Tasarımlarını hayata geçirirken dünya markalarının kullandığı üst düzey kaliteye sahip malzemeleri tercih eden L’unica, teak ağacı, sentetik rattan ve alüminyum malzemeleri profesyonel işçilikle harmanlayarak uzun ömürlü bahçe mobilyaları sunuyor.

Bahçelerin dünyaca ünlü markaları Türkiye’de

L’unica markalı bahçe mobilyaları ile uzun yıllardır açık hava tutkunlarının gözdesi olan marka; ödüllü tasarımlarıyla dikkat çeken Belçikalı Oasiq, İskandinav tasarım özelliklerine sahip Danimarkalı Houe ve premium tasarımlarıyla dünyaca ünlü Danimarkalı Cane-Line ürünlerinin yanı sıra Hollandalı Happy Cocooning şömine masaları ile Danimarkalı Morso Living ve Amerikalı Big Green Egg markalı üst düzey bahçe barbekülerini portfoyünde bulunduruyor. L’unica’nın bu yıl ilk kez Türkiye’ye getirdiği markalar arasında ise doğa aktivitelerine düşkünlükleriyle bilinen Avustralyalılar tarafından üretilen yatak konforundaki modern hamak Tiipii Bed ve prestijli tasarımlarıyla öne çıkan Fransa’nın ünlü duş markası Fermob yer alıyor.

İstanbul Levent’te showroom ve Türkiye genelinde 30 bayi

Uzun yıllar boyu bahçelerin gözdesi olacak tüm L’unica ürünlerine, markanın İstanbul Levent’te bulunan showroom’undan ve Türkiye genelindeki 30 farklı bayisinden ulaşabilirsiniz.