Marmara Dengizekler Orman Ürünleri

Marmara  Dengizekler Orman Ürünleri ; Kaliteli hizmet  güvenilirlik ve koşulsuz  müşteri  memnuniyetini  kendine  amaç edinerek 1937 yılından beri  4 nesildir ticari faaliyet  göstermektedir.

Geçmişteki   tecrübelerini   günümüz  yenilikleriyle  pekiştiren  firmamız  kendinden emin ve sağlam adımlarla  geleceğe yürüyüş yoluna devam etmektedir .

Dürüstlüğü , yenilikçi olmayı  ve  yüksek  kaliteyi   değişme  ilkeleri   arasında sayan  firmamız  ticari kazanç sağlamayı ikinci  planda tutarak kusursuz   koşulsuz  müşteri  memnuniyetine öncelik     vermiştir .

Firmamız Kocaeli Gebze de  Orman Ürünleri Satış Mağazası ve  Agt  Store Mağazası  ile kapı satışı, panel ebatlama, bantlama   ve  cnc işleme tesisi ; Darıca da Orman  Ürünleri  Satış Mağazası ve deposuyla müşterilerimize çözüm ortağı olmaya ve hizmet vermeye devam etmektedir .

Yönetim Kurulu Başkanımız  Suha  DENGİZEK  yönetiminde müşterilerimizin ihtiyaç  ve taleplerine hızla karşılık vermek adına firmamız yatırımlarına  devam etmektedir .Müşteri  ilişkileri  her zaman ön planda olan firmamız tüm personel ve yönetim kadrosuyla sektörde hizmet ve faaliyetlerine  devam etmektedir .

  • Gaziler Mah. İbrahim Ağa Cad. No : 207 Gebze,Kocaeli
  •  262 642 95 25
  •  262 643 95 25
  • www.mmrdengizekler.com