Marshall ile yaz tatiliniz sonbahara ilham versin

 

Marshall sonbahar ruhunu evinize en iyi şekilde yansıtmanız için tatil fotoğraflarınızdan ilham alan öneriler sunuyor. Dekorasyon ve renk uyumuyla ilgili sizi yansıtan faydalı öneriler evinizi en şık şekilde sonbahara hazırlayacak.

 

“Renklendir Hayatı” sloganıyla hayatımıza renk katmaya devam eden Marshall, sonbahar ruhunu en iyi şekilde evimize yansıtacak çok kullanışlı ve şık öneriler hazırladı. “Yaz boyunca yaptığınız seyahatlerden ilham alarak evinizi sonbahara hazırlayın” temasıyla oluşturulan öneriler, yeni taşınanlar ya da evinde sonbahar değişikliği yapmak isteyenler için en güncel dekorasyon ve renk uyumu çözümleri sunuyor.

1473170063_CF16_H_F_10

Seyahatten ilham alan sonbahar duvarları

En sık seyahat ettiğimiz mevsim olan yaza ait fotoğraflar, küçük tatil objeleri, tatili hatırlatan renkler ve desenler sonbahar dekorasyonu için yaratıcı ve özgün fikirler verecektir. Örneğin, konakladığımız mekânlardaki ve uğradığımız restoranlardaki küçük ayrıntılar, “ben olsaydım nasıl kullanırdım” diye düşündüğümüz nesneler, hatta ilgi çekici tabelalar ya da el ilanları bile, kendimizi yansıtan bir sonbahar ortamı oluşturma konusunda bize ilham verebilir. Bu tatil anılarımızı dekoratif bir şekilde harmanlayarak ve uygun renkleri seçerek evimizi sonbahara hazırlarken zevklerimizi en iyi şekilde evimize yansıtabiliriz.

1473169906_CF16_COTY_11__1_

Sonbaharla ve birbirleriyle uyumlu renkler

Marshall sonbaharda evinizin her odasında rahatlıkla kullanabileceğiniz, birbiriyle uyumlu renk çiftleri öneriyor:

  • Orman yeşili ve yosun yeşilini bir arada kullanmak klasik ama çarpıcı bir görünüm sağlar. Dramatik bir kontrasta sahip bu kombinasyonu koyu renkli mobilyalarla rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • Mavi ve beyaz ile canlı ve zarif bir aile atmosferleri yaratabilirsiniz ve maviyi yine gökyüzünü temsil eden sarı ile kullanmanız sıcaklık, genişlik ve özgürlük hissi yaratır.
  • Sarı ve gri ise, sıcak ile nötr tonların birleşimi sayesinde odalara canlı bir görünüm kazandırır.
  • Sıcak ve tutkulu bir renk olan koyu kırmızı ile grinin tonları gibi nötr renkler, sonbahara vurgu yapan çarpıcı bir uyum sağlamak için en iyi seçeneklerden biri.

 

Marshall Gör&Boya” ile harikalar yaratın

Tüm bu önerileri uygularken en iyi sonuçları hatasız bir şekilde almak için şu ana kadar 2 milyondan fazla indirilen ödüllü “Marshall Gör&Boya” uygulamasından yardım alabilirsiniz. Evinizdeki tüm alanlar için en doğru rengi seçerek harikalar yaratmanızı sağlayacak gerçek zamanlı uygulamayla, tabletinizi veya akıllı telefonunuzu oda içinde hareket ettirerek uyumlu renklere ve bu renklerin dekoratif nesnelerinizle uyumuna karar verebilirsiniz.

AkzoNobel Marshall hayatı renklendirmek için çalışıyor

Dünyanın en büyük küresel boya ve kaplamalar şirketi ve özel kimyasalların ana üreticisi olan AkzoNobel, dünya genelinde endüstri ve tüketicilere yenilikçi ürünler sunuyor. Müşterileri için sürdürülebilir cevaplar geliştirmek konusunda iddialı olan AkzoNobel’in portföyünde, Dulux, Sikkens, International ve Eka gibi çok iyi bilinen markalar bulunuyor. AkzoNobel, Türkiye’de de Marshall markası ile küresel teknoloji ve tecrübelerle geliştirilmiş ürün ve renk hizmetleri ile hayata renk katıyor. Genel merkezi, Amsterdam Hollanda’da bulunan AkzoNobel, Global Fortune 500 Şirketleri arasında yer alıyor ve sürdürülebilirlik alanında sürekli olarak lider konumda sınıflandırılıyor. AkzoNobel’in dünya çapında 80’den fazla ülkede, 55 bin Kendini Mükemmelliği ve Yarının Cevaplarını Bugünden Elde Etmeye adamış çalışanı bulunuyor. www.marshallboya.com