Metro Yapı İnş.Malz.San. ve Tic.LTD.ŞTİ.

1995 yılında kurulan Metro Yapı, dünyanın önde gelen laminat parke üreticilerinden Egger firmasının iş birliği ile ticari hayatına devam etmektedir.

Metro Yapı uzun yıllar boyunca yer döşemesi alanında sizlere en iyi hizmeti sağlamış ve en çok kullanılan, 1. kalite ürünleri sizlerle buluşturmuştur. Bu anlamda en çok tercih edilen Harmony FloorMetro Yapı’nın tescilli markasıdır. Kurumumuz 2006 yılından bu yana Egger ortaklığı ile sizlere, sektörün en kaliteli hizmetini sunmaya devam etmektedir.

Bugüne kadar, kaliteli hizmet bilinci ile ilerleyen Metro YapıEgger’in en son teknoloji kullanarak üretmekte olduğu ürünlerinin Türkiye’deki en büyük distribütörüdür. Misyonumuz, çalıştığımız firmalara kaliteli hizmet ilkesi ile çözüm ortağı olabilmek ve bayilerimizin hizmet kalitesini en üst seviyelere taşıyabilmektir.

Satış ve pazarlamasını yaptığımız ürünlerin tüm Türkiye’deki pazar ağını genişletmek ve kaliteli hizmet ilkesinden ayrılmadan sektörde sahip olduğu yeri koruyarak büyümeyi hedeflemektedir.

Çünkü ‘’güzel şeyler sağlam zeminlerde yükselir ’’

  • Adres: Şerifali Mah. Çetin Cad. İbrahim Hakkı sk. No: 36 Ümraniye / İSTANBUL
  • Telefon: (0216) 420 40 40 (pbx)
  • Faks: (0216) 420 79 46
  • [email protected]
  • www.metroyapi.com.tr