MİLANO AĞAÇ KAPLAMA SAN VE TİC.A.Ş.

Milano A.Ş. özenle seçilmiş, kaliteli sert ağaçlardan elde edilen doğal ahşap kaplama imalatı üzerine uzmanlaşmıştır. Şirketimizin faaliyetleri, müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam zamanında, yüksek hizmet kalitesi ile karşılamak için tasarlanmıştır. Sorumlu bir şirket olarak, çalışanlarımızın düşüncelerini ve memnuniyetini, çevre ve toplum değerlerini ön planda tutmaktayız. Tüm yatırımlarımız ve gelecek projelerimiz bu kurumsal sosyal sorumluluk ve çevre bilinci temelinde şekillenmektedir.

Milano A.Ş. olarak ürettiğimiz dekoratif doğal ahşap kaplamalar, iç dekorasyon, kapı, mobilya, panel, ve otomotiv sanayi, tekne ve uçak sanayi ve daha fazla özel tasarımlarda değerlendirilmektedir.

Milano A.Ş. ürün ve hizmet kalitesini artırmak için sürekli olarak yeni teknolojiler ve üretim yöntemleri üzerinde çalışmaktadır. Firmamızın sahip olduğu daha verimli makine ve gelişmiş teknoloji ürünleri kullanımı odaklı yeni nesil üretim anlayışı, ahşap kaplama sektöründe endüstri standartları haline gelmektedir.

Şirketimiz sorumlu, sürdürülebilir orman yönetiminin önemine inanmakta ve bu konuda çalışan uluslar- arası kuruluşlarla işbirliği içerisindedir. Milano A.Ş. nin bu konuda alınan önlemler ve standartlara uygunluğu bağımsız taraflarca düzenli olarak denetlenmektedir.

Bütün faaliyetlerimiz sürdürülebilirlik ilkeleri üzerine kuruludur. Şirketimizin çok sıkı hammadde tedarik ve kaynak kuralları vardır. Şirketimiz yasal olarak işletilen kaynaklardan tomruk tedarikinde kararlıdır.

Organize Sanayi Bolgesi 4. Cad. No:4
10100  Savaştepe Yolu
Merkez / Balıkesir / TURKIYE

+90 266 281 11 90

[email protected]

www.milano.com.tr