Mina Çelik Kapı

Mina Çelik Kapı, güvenin temsilcisidir. Kurulduğu günden bu yana güvenliği estetikle birleştirerek uluslararası standartlarda çelik kapı üreten Mina Çelik Kapı, sektöründe meydana gelen değişiklikleri yakından takip etmektedir.

Kendisini her geçen gün dünya normlarında geliştiren Mina Çelik Kapı’nın ürün gruplarını güvenin ve estetiğin bir arada sergilendiği çelik kapılar, hava şartlarından etkilenmeyen apartman giriş kapıları, villa kapıları ve yangın çıkış kapıları oluşturmaktadır.

Uzman kadrosu, donanımlı üretim tesisleri, özgün tasarımları, başarılı uygulamaları ve her bütçeye uygun kaliteli kapı üretebilen esnek yapısı ile kısa sürede markalaşan Mina Çelik Kapı, kaliteli üretimi azami dikkat göstermekte ve müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmaktadır. Üretmiş olduğu çelik kapıları 2 yıl garanti süresi ile satışa sunan marka, çelik kapı sektöründe kendisine duymuş olduğu güveni, müşterileri ile de paylaşmaktadır.

Mina Çelik Kapı çalışmalarına tasarım ve teknoloji yatırımlarıyla devam etmekte ve hizmet etmiş olduğu sektörde vazgeçilmez bir marka olma yönünde emin adımlarla ilerlemektedir.

Showroom:
Uzayçağı Cad. 1156. Sok. No:3 Ostim / Yenimahalle / ANKARA
Fabrika :
Bayraktar Cad. 1022 Sk.No:10 Saray / Kazan / ANKARA
0 312 367 09 49 

İSTANBUL Bölge Müd:
Keresteciler Sit. 17 Sok No:25-27 İkitelli-Başakşehir/İSTANBUL
Tel: +90 312 385 96 07 – pbx
Fax: +90 312 385 96 08 – fax
Email: [email protected]
Web: http://www.minacelikkapi.com.tr