MKS Metal Kapı Kepenk Sis. San. Tic. Ltd. Şti.

MKS Metal 2007 yılında yangın kapısı üretimi amacıyla iki mühendis tarafından kurulmuștur. İnșaat sektöründeki gelișmeler, kalite ve standart anlayıșındaki iyileșmelerle günümüzde daha da önem kazanan yangın kapıları bașta olmak üzere, acil çıkıș kapıları, sac kapılar ve sac kapı kasalarının üretim ve montaj hizmetlerini vermektedir. İstanbul- Kartal’da 3.000 m2 fabrikasında üretim yapmaktadır. Deneyimli ve uzman kadrosunun teknik bilgi ve hizmet anlayıșı ile sektörde önemli projelerde aranan bir marka olmuștur.

Vizyonumuz Biz sektörümüzde iș ahlakımız, çalıșma disiplinimiz, ürün ve servis kalitemizle tercih edilen uzun soluklu bir marka olmak amacıyla çalıșıyoruz.

Misyonumuz Metal kapı sektöründe müșterilerimizin ihtiyaçlarını kaliteli ürünlerimiz ve teknik desteğimiz ile karșılamaya çalıșıyoruz.

Değerlerimiz

Aile – Bütün iș ortaklarımızla birlikte uyum içinde, aile sıcaklığında çalıșan bir takımız. İhtiyaçları olduğunda onlara yardım etmek, yakın olmak bizi mutlu ediyor.

Servis – Müșterilerimize kaliteli hizmet sunmak bizim için öncelikli. Satıș öncesi destekten, anahtar teslimine kadar her așamada müșterilerimizin çözüm ortağıyız.

Uyum – Biz müșterilerimizin ihtiyaçlarına kısa sürede adapte olup tatmin edici çözümler üretiriz.

Sürekli Öğrenme – Biz innovasyona açığız ve müșterilerimize daha iyi hizmet etmek için kendimizi sürekli geliștirme çabasındayız.

Etik – Etik değerler bizim için önemlidir. Güven, sözünde durma, verilen terminlere uyum bizim için önemli ve önceliklidir.

 • Topselvi Mahallesi Eski Yakacık Yolu İhsan Sokak No:6 Kartal / İSTANBUL
 • TELEFON
  0216 496 61 62
  0216 374 86 70
  0216 374 17 10
 • E-POSTA
  [email protected]
 • www.mksmetal.com.tr