MMFA Üyeleri yeni Başkanları olarak Jan Dossche’yi seçti

MMFA’nın en son Yıllık Genel Kurulu, Çok Katmanlı Modüler Döşeme Derneği olan MMFA’da değişiklikler getirdi. Matthias Windmöller (Windmöller) Başkanlık görevinden istifa ederek yeni seçilen Jan Dossche’nin (USFloors International) organizasyonu yönetmesine yol açtı. Meclis üyeleri Sebastian Wendel (Classen) ve Carl Ruland’ı (Novalis) iki yıllık bir dönem için yeniden Direktör olarak seçtiler. Hamberger Industriewerke GmbH’den Dr. Peter M. Hamberger denetçi olarak yeniden atandı.

“Beni MMFA’nın başına getirdiği için Genel Kurul’a şükranlarımı sunuyorum. Selefimin mirasına ve Carl, Sebastian ve genel olarak üyelerin devam eden bağlılığına dayanarak, MMFA’nın, sektörü etkileyebilecek politika gelişmeleri söz konusu olduğunda, sektörün hem Avrupa düzeyinde uygunluğunu sağlamanın anahtarı olduğuna inanıyorum. MMFA’nın yeni Başkanı Jan Dossche, “bizim veya küresel olarak ve standardizasyonda söz sahibi olmak” dedi.

Ayrılan Başkan Matthias Windmöller şunları söyledi: “Bunca yıl boyunca bana MMFA’nın ön saflarında yer alma fırsatı verdiği için Genel Kurul’a teşekkür ediyorum. Görevden ayrılmak kolay bir karar değildi, ancak bu noktadan sonra organizasyonun nasıl gelişeceğini görmek için sabırsızlanıyorum. Ayrıca, AB’nin Döngüsel Ekonomi hedeflerine ulaşmada aktif rol oynamak için AB politika geliştirmelerine odaklanma, derneğin dijital dönüşümü veya EuFCA’nın lansmanı gibi farklı projelerde ortaya koyduğumuz sıkı çalışmanın olumlu sonuçlar vermeye devam edeceğini umuyorum.”

“MMFA Üyelerinin önümüzdeki dönem için desteklerini yenileyerek bize verdikleri güvenden onur duyuyorum. Derneğin ürünlerinin en yüksek kalitesini sergileyebilmesi ve yenilik yapmaya devam edebilmesi için Teknik Çalışma Grubu’nun büyük çalışmalarını önümüzdeki aylarda sürdürmeye kararlıyım; Bir sonraki çok heyecan verici proje, Çevresel Ürün Beyannamesi’nin (EPD) geliştirilmesidir”, dedi Başkan Yardımcısı Sebastian Wendel.

Carl Ruland, oy kullanan üyelere bir başka yeniden seçim için teşekkür etti ve “Piyasa Geliştirme Çalışma Grubu Toplantı Düzenleyicisi olarak, sektörün erişimini ve MMFA Üyelerinin operasyonlarının kapsamını gerçekten yansıtan doğru bilgileri sunmaya odaklanacağım. Çalışmamızın önemi, kilit politika yapıcılar ve pazar liderleri tarafından kabul edilebilir.”

Yönetim Kurulu, derneğin en yüksek karar alma organı olan MMFA Genel Kurulu tarafından seçilir. Tüm olağan üyeler, iki yıllık bir görev süresi için Yürütme Kurulunu ve MMFA Komitelerinin başkanlarını seçmekten sorumlu olan yıllık Meclis’in bir parçasıdır.

 

MMFA hakkında: Çok Katmanlı Modüler Döşeme Derneği, Avrupa’nın önde gelen döşeme üreticilerini ve tedarikçilerini temsil eden bir kuruluştur. Dernek, Ekim 2012’de Almanya’nın Münih kentinde yedi Avrupalı ​​zemin kaplama üreticisi tarafından kuruldu. Artık Brüksel’den yönetiliyor.