MMFA’nın Köln Galası

Produktaufbau Designbelag C Witex
Produktaufbau Designbelag C Witex

Çok Katmanlı Modüler Döşeme Derneği MMFA, 14-15 Mayıs, 2013 tarihlerinde Köln’de gerçekleşecek Innomateria fuarında prömiyer yapmaya hazırlanıyor.

Yeni MMFA- Çok katmanlı Modüler Döşeme Derneği, Köln’deki Innomateria’da renklerini gösterirken, ziyaretçiler sadece geçen yıl kurulan derneğin çeşitli ürün ve üyeleri hakkında bilgi edinebilirler.
Interzum Köln ile bu yıl ilk defa denk gelen, 3. Kongre Fuarı Innomateria, Almanya’daki yenilikçi malzemeler için disiplinler arası bir forum ortamı oluşturuyor.

2013 yılında, Innomateria sadece hafif yapılı inşaat, mobilite ve enerji gibi sektörlerde değil, aynı zamanda iç ve yenilikçi tasarımlar için malzeme konularını da kapsıyor. Böylece, yeni ve gelecek, çok katlı modüler zemin kaplamaları ürün tipleri için de doğru ortamı sunuyor. Fuar başlamadan kısa bir süre önce, dernek iki yeni üyesini karşılıyor; Egger Retail Products GmbH & Co.KG (Wismar/Almanya) ve Süddekor GmbH (Laichingen/Almanya) ki bu firmalar da Interzum’da yer alacaklar. Yeni üyelik adayları içinse başvurular henüz onay sürecinde bulunuyor. İki yeni üye girişiyle, üye sayısı beş Avrupa ülkesinden 17 firmaya kadar yükselirken, daha da büyümesi bekleniyor. MMFA fuarda, 11.2 holünde, A013 ve A014 stantlarında yer alacak.

Innomateria
Innomateria