Mobiliyum AVM İnegöl Açıldı

Türkiye’nin en büyük kapalı alana sahip Mobilya AVM’si, mobilya sektörünün kalbi İnegöl’de hizmete açılıdı. Türkiye’nin ilk ve tek Mobilya AVM’si olma özelliğini taşıyan Mobiliyum AVM, 225.000 m2 kapalı alana sahip.

“Üreticiler bir arada, hesaplı alışveriş burada” sloganıyla açılan Mobiliyum AVM, 365 gün, kolay, hızlı ve güvenli mobilya alışverişinin yapılabileceği önemli bir mobilya merkezi konumunda. Kaliteli ve seçkin mobilya markalarının bir arada olacağı Mobiliyum’da, hem perakende müşterisi hem de nihai tüketici için binlerce mobilya çeşidini bir arada bulma fırsatı olacak. Dev bir komplekste, tamamen kapalı ve konforlu bir alanda binlerce ürünü müşterileriyle buluşturan Mobiliyum, içerisinde barındırdığı otel, restoran ve kafe alanları, tasarım, ihracat ve turizm ofisleri ile mobilya alışverişlerine kolaylık ve keyif katıyor.

orsiad 12

“Bir Milyar dolar İhracat Hedefliyoruz”

 

Türkiye mobilya üretiminin % 50’sinin yapıldığı İnegöl’de, 100 milyon dolarlık maliyetle yapılandırılan Mobiliyum AVM, 160 ülkeye ihracatıyla ve 30.000 sektör çalışanıyla mobilya endüstrisinin kalbi olan İnegöl’ün”Dünyanın Mobilya Merkezi” olması yolundaki en ciddi yatırımlardan bir tanesi.  Mobiliyum AVM’nin  hem ihracat konusunda hem de Türkiye çapındaki mobilya ticareti konusunda, kolay ulaşılabilir ve nakliye masraflarının daha az maliyetli ve hızlı bir şekilde çözülebileceği bir konumda olduğunu söyleyen   AVM Kurucu Başkanı Haluk Özbek konuyla ilgili şöyle konuştu; “Mobiliyum AVM’nin, işlerinde uzman üretici markaları, özgün ve güncel tasarımları sayesinde büyük bir üretici havuzundan özenle seçilmişlerdir. Burada yalnızca karlı değil, aynı zamanda güven içinde alışveriş yapmanın huzurunu yaşayacaksınız. Mobiliyum AVM üyesi mobilya markaları, alanlarından uzman 30 bin kişiden fazla çalışanı ile 160 ülkeye ihracat yapmaktadırlar. Şuanda ihracat hacmimiz 300 milyon dolardır. Mobiliyum AVM’nin hayata geçmesiyle de 1 Miyar Dolar ihracat hedefliyoruz.  Sizleri bu keyifli mekânda ağırlamaktan mutluluk duyacağız.”

orsiad 7

orsiad 11

orsiad 9

orsiad 8

orsiad 6

 

 

10155119_914477698573939_2681262853744658237_n

 

orsiad-mobiliyum-1

orsiad-mobiliyum-2

orsiad-mobiliyum-3

orsiad-mobiliyum-4

orsiad-mobiliyum

orsiad 5

orsiad 4

orsiad 3

orsiad 2

orsiad 1