Mobilya Fuarı “Möbelzentrum Westfalen” Büyüyor!

2012 yılında yeniden başlamasından sonra, Barntrup, Almanya’da gerçekleşen Möbelzentrum Westfalen adlı mobilya fuarı Eylül 2013’te genişlemeye devam ederek büyüyor. 15 ulusal ve uluslararası katılımcı, 16 ve 20 Eylül 2013 tarihleri ​​arasında, Barntrup’ta buluşuyor. Demeyere, Finori ve Lio-Design gibi ‘eski tanıdıklar’ın yanı sıra, katılımcı listesinde yeni isimlerle sektörde fark yaratanlar arasındaki yerini almaya hazırlanıyor.

Möbelzentrum Westfalen yöneticisi Peter H. Meyer organizasyonla ilgili şu açıklamayı yapıyor; “Uzun vadeli katılımcılarımız Forte ve Beso Meble firmalarının % 50 alan artışları özellikle muhteşem bir gelişmenin de habercisidir. Şu anda Forte 1.500 m²’ye sahiptir ve Beso da 250 m² ‘ye kadar uzanmıştır. Bu durum, Eylül 2012 ve Ocak 2013’te başarılarının tetiklemesi sonucudur. Ayrıca Barntrup’taki ilk kez katılımcıları ağırlamaktan da mutlu ve heyecanlıyız.” Arocca, Asiades, Beso Meble, Demeyere Meubles, Dutsh Design, Forte Fabryki Mebli, Finori, Itsese Outdoor Indoor, Lio Collection, Lubuskie Fabriky Mebli, Peterandthewolff, Preform Furniture, Spin Meble ve Trade Point, Vivi-Möbelvertrieb, yenilikçi ürünlerle mobilya koleksiyonları ve aksesuarlarını sergiliyorlar fuarda.

Ayrıca, Barntrup’daki yeni satış platformlarında, yüksek piyasa mobilya talebinde de artış gözlemlenmektedir. Sloganları olan “Mutlu Yeşil Yaşam” uyarınca, organizatörler daha fazla hedeflerine yaklaşıyor: Doğu-Vestfalya-Lippe bölgesindeki mobilya sezonunda, ilk yaşam tarzı odaklı fuarı olmak.

Ziyaretçiler, 16 ile 20 Eylül tarihleri arasında her gün sabah saat 09.00 ile akşam 18.00 arasında açık olan Möbelzentrum Westfalen’da mobilya dünyasının yenilikleriyle tanışabilirler. Randevu alındığı takdirde daha uzun saatler sağlanması mümkündür.