Dünya Mobilya Sanayicisi Çin’de Buluşuyor

Dünya Mobilya Sanayicisi Çin’de Buluşuyor
Dünya Mobilya Sanayicisi Çin’de Buluşuyor

Mobilya Sektörü Artan İvmesi ile Çin’de Dünyaya Açılıyor

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER),  Dünya’nın en büyük ve en önemli mobilya fuarı olan Çin CIFF Guangzhou’a ile uzak coğrafyalara açılıyor. Dünyanın en büyük mobilya fuarı olan CIFF Guangzhou, Ocak ayında gerçekleşen İMOB 2013’ten sonra dünya mobilya sektörünü bir kez daha bir araya getirecek.  Türk mobilya sektörünün yoğun ilgi gösterdiği fuara, bu yıl, Türkiye’den, geçen yıla oranla iki katı katılım olacak. 14’ü MOSDER üyesi toplam 24 Türk mobilya firmasının katılımcı olarak yer alacağı fuarda, Türk mobilyasının geçen yıllarda olduğu gibi büyük ilgi görmesi bekleniyor. 

Hem ulusal hem de uluslararası iş birlikleriyle Türkiye mobilya sanayisinin gelişimini ve küresel pazarda daha fazla söz sahibi olunmasını destekleyici faaliyetleri bulunan Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER), 18- 21 Mart 2013 tarihleri arasında Çin’de düzenlenecek “CIFF Guangzhou” fuarına katılarak ‘Türk Mobilya Sanayi’sini dünyaya tanıtacak. Dünyanın bir çok ülkesinden mobilya sanayicisi ile ticari ilişkiler geliştirilmesine olanak sağlayacak fuar 18-21 Mart 2013 tarihleri arasında Çin’in Guangzhou şehrinde gerçekleştirilecek. Önümüzdeki aylarda Milano’da gerçekleşecek dünyanın en büyük ikinci mobilya fuarı öncesi mobilya sektörünün bir araya getirecek olan Çin Guangzhou fuarı, bir sonraki fuar için ticari ilişkilerin de temelini atmış olacak.

MOSDER Üyesi 14 Firma, Özgün Tasarımlarını Tanıtacak

Dünyanın en büyük mobilya fuarı organizasyonuna katılım sayesinde Türk Mobilyacılarının ihracat rakamlarında büyük artış sağlanacağı öngörülüyor. MOSDER de fuarda, güçlü global markaların tasarımlarını sergileyerek, Türk mobilyasının imajını ve sektörün itibarını güçlendirecek. CIFF Guangzhou fuarı, Türk mobilya sektörünün değişen ve gelişen yüzünü göstermek için çok önemli bir fırsat olacak. Fuara katılan MOSDER üyesi olan markalar, bu fuarda özgün tasarımlı ve yüksek kaliteli ürünlerini sergileyecek. 

Fuarla Eş Zamanlı Olarak Fuar Alanı İçinde ve Dışında Tanıtımlar Yapılacak

Fuarla eş zamanlı olarak fuar alanı içinde ve dışında yoğun olarak bilboard ve ilanlar ile fuara gelen yerli ve yabancı konuklara Türk Mobilya markaları tanıtılacak. Fuarda 1600 m2 alana sahip olacak  Türk Pavilyonunda MOSDER üyeleri, bu önemli fuar ile dünyanın her köşesinden çok sayıda ülkeye ulaşabilmeyi hedefliyor. Fuara Katılan MOSDER Üyesi Markalar ise; Alfemo, Allegro, Çilek, Dilay, Doğtaş, Kilim, Konfor, Ndesign, Nills, Odam, Rendi, Teleset, Weltew, Yataş.