MOBİLYANIN BAŞKENTİNDEKİ BÜYÜK BULUŞMA 23–27 Nisan 2014 Kayseri / Türkiye

K.MOB 2014 Kayseri 4. Mobilya Fuarı, Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, Kayseri Sanayi Odası, Kayseri Ticaret Odası, Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Kayseri Marangozlar, Mobilyacılar ve Döşemeciler Odası’nın sağladıkları destek ve işbirlikleri ile    23 – 27  Nisan  2014  tarihleri arasında Kayseri Dünya Ticaret Merkezi’ nde gerçekleştirilecektir.

Geçmişten günümüze hep ilklere imza atan, sahip olduğu ekonomik gücü, sanayi ve ticari alt yapısı ile Türkiye’nin “Mobilya Üretim Üssü” konumuna ulaşan Kayseri’de 2013 yılında üçüncü kez gerçekleşen Kayseri Mobilya Fuarı, yurtdışından 43 farklı ülkeden yurtiçinden ise ülkemizin tüm bölgelerini kapsayan 73 farklı ilden gelen toplam 47.458 profesyonel ziyaretçiye ev sahipliği yaparak milyonlarca dolarlık iş hacmi yaratılmıştır.

KOSGEB tarafından katılımcıların destekleneceği Kayseri 4. Mobilya Fuarı 2014 yılında 4 ayrı salonda açılarak, sektördeki yeni ve özgün tasarımların kalite ve uygun fiyat avantajları ile dünya vitrinine çıkacağı eşsiz bir platform olacaktır.

kayseri fuarı

 

150 yerli firmanın katılımının yanı sıra, bu yıl ilk kez Malezya Ülke Milli Katılımı ile hazırlanan fuara; yurtdışı tanıtım ve pazarlama faaliyetleri kapsamında; Afganistan, ABD, Almanya, Arnavutluk, Avustralya, Azerbaycan, Belçika, Birleşik Arap Emirlikleri, Bosna Hersek, Bulgaristan, Cezayir, Etiyopya, Fransa, Finlandiya, Filistin, G. Afrika, Gürcistan, Hırvatistan, Hollanda, Irak, İran, İngiltere, İsrail, İsveç, İtalya, Kazakistan, Kırgızistan, Kenya, Libya, Lübnan, Makedonya, Mısır, Moldova, Nijerya, Romanya, Rusya, Slovakya, Suudi Arabistan, Tunus, Türkmenistan, Ukrayna, Ürdün, Yemen ve Yunanistan’dan davet edilecek işadamları ve ülkemizin farklı bölgelerinden 75 ilden davet edilecek profesyonel ziyaretçiler ile birlikte 50.000 ziyaretçi hedeflenmektedir.

orsiad

Ev, Çocuk Mobilyaları, Aksesuarlar, Dekorasyon Üniteleri, Mutfak ve Banyo Mobilyaları, Mimari Bürolar ve ilgili yayınlarla ilgili her kesime ve her zevke hitap edecek model ve ürünlerin ziyaretçilerin beğenisine sunulacağı Fuar hakkında daha detaylı bilgi için  www.kayserimobilyafuari.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.