Modalife Mobilya

Markalaşma yolculuğu 1990’lı yıllara dayanan Modalife Mobilya kısa zamanda  Ankara’da bir atölyeden toplamda 125 bin metrekare kapalı alana sahip 2 tane fabrikaya, tek bir mağazadan Türkiye genelinde 146’ün üzerinde şubeye, kendine ait 14 lojistik deposu ve bünyesinde 1900’in üzerinde çalışanı bulunan dev bir yapıya ulaşmıştır.
Bugün Modalife markalı, yatak odası takımlarından koltuk takımlarına, yemek odası takımlarından oturma gruplarına, çocuk ve genç odası takımlarından yatak, baza ve aksesuarlara kadar pek çok ürün yüz binlerce ailenin evinde mutlulukla kullanılmaktadır.
Modalife Mobilya; her daim modayı takip eden tasarımları, kullanışlı ve fonksiyonel mobilyaları, kaliteyi uygun fiyata sunan yaklaşımıyla sektörünün en büyük ve en sevilen markalarından biri olmayı başarmıştır.
Mobilyacılık sektörüne farklı bir yaklaşım getiren Modalife Mobilya, ezber bozan yaklaşımlarıyla tüketicisine fayda sağlayacak birçok ilke imza atmıştır.
Bu yıl itibariyle Ankara’da 32, İstanbul’da 35, İzmir’de 9, Konya’da 7, Hatay’da 3, Gaziantep’te 6, Antalya’da 2, Kocaeli’nde 5, Sakarya’da 1, Manisa’da 1, Adana’da 9, Mersin’de 8, Aydın’da 1, Düzce’de 1, Bursa’da 6, Kırıkkale’de 3, Çorum’da 1, Yozgat’da 1, Samsun’da 4, Eskişehir’de 4, Denizli’de 3, Trabzon’da 1, Muğla’da 2, Kütahya’da 1, şube olmak üzere toplamda 144 şube ile hizmet vermekteyiz. Her geçen gün şube sayımız artmaktadır. 1.900 kişiyi aşkın çalışanımızla Ankara’nın en büyük, Türkiye’nin ise sayılı mobilya firmaları arasında yer almaktayız.
Firmamız, ticari misyonunun yanı sıra, sosyal bir misyon da üstelenerek, karlılığını yatırıma çevirmiştir. Ülkenin kalkınmasına katkı sağlamak için, tüm zorluklara rağmen, yatırımda geri kalmış bir bölge olan Kırıkkale ilini üretim üssü olarak seçmiştir. Yıldan yıla personel ve teknolojik yatırımını geliştirmiştir.
Yapılan her yatırımı anlık değerlendirmeler ile değil, uzun soluklu ve derinlenemesine inceleyen Modalife Mobilya, müşterilerine fabrikandan aracısız satış yapmak suretiyle, kaliteli mobilyayı uygun fiyata sunmaktadır.
Modalife mobilya günümüz teknolojisine verdiği önem ile artık sosyal medya ve internet ortamında müşterilerinin sürekli takipte kalabilmesi amacı ile yeniliklere imza atmaya devam etmektedir.
VİZYONUMUZ
Müşteri memnuniyetli merkezli üretim ve satış anlayışıyla minumum maliyetle maksimum verimlikte hizmet veren ve bünyesinde 15.000 mutlu insan çalıştıran bir dünya markası olmak.
MİSYONUMUZ
İnsan ve doğayla barışık ürünleriyle her gelir grubundan kişilere hizmet veren ve bireyin yaşam kalitesini arttıran evrensel bir şirket olmak.
  • Havaalanı Yolu 13.Km. Emek Cad.Polat Sok.No:3/5 Pursaklar / ANKARA
  • 444 66 32
  • info@modalife.com
  • www.modalife.com