MOTİF DEK. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Firmamız 1984 yılında GAZİANTEP’te MOTİF DEK. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.’ni kurarak, dekorasyon uygulamarı alanında faaliyetlerine başlamıştır. Kuruluşundan bu yana inşaat ve dekorasyon uygulamalarında bir çok projeye başarılı çözümlemeleriyle imza atmıştır.

İlerleyen bu süreç içerisinde dekorasyon malzemelerinin toptan satışı olarak bölge bayiliklerini de kendi bünyesine alarak farklı ürün grubu satışlarıyla her geçen gün daha da büyümüştür.

Bu faaliyetlerinin yanı sıra 1997 yılında yine GAZİANTEP’te MOTİF MUTFAK MOB. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.’ni kurarak, mobilya imalatına da girmiş olup, dekoratif mutfak ve kapı üretiminde de kendini ispatlamıştır.

2006 yılında İSTANBUL’da SBS MOTİF İTH. İHR. LTD. ŞTİ.’ni kurarak dünyaca ünlü olan ERISMANN duvar kağıtlarının TÜRKİYE – KIBRIS – IRAK – İRAN – SURİYE genel distribütörlüğünü de alarak yoluna yeni başarılarını ekleyerek devam etmektedir.

Yine 2006 yılında BAYDOOR markası ile hazır dolap kapakları  ve tam dolu kapı üretimine de başlamış olup, bölgede geniş bayilik ağını kurarak üstün teknolojik yatırımlarını güçlendirerek, ilkeli hizmet anlayışını sürdürmeye devam etmektedir.

En son olarak 2009 yılında BAYFLOOR markası ile 16 adet farklı  renkte, HDF CLIC LAMİNAT PARKE’nin üretimine başlayarak bölge bayiliklerine ve genel satış ağına yeni ürününü sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

MOTİF GROUP şirketleri 28 yıllık tecrübesiyle yurt içinde ve yurt dışında 300’ü aşan bayi ağı ile 25.000 m² kapalı alanda 300’ün üzerinde uzman kadrosuyla sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Değişen çağımızda görselliğin çok büyük önem taşıdığı  mekanlarda, sizlere huzur veren konfor ve estetik rahatlığına kavuşturmak için sektörel anlamdaki tüm yenilikleri takip ederek, bu yeni gelişmeleri sizlerle buluşturmak konusunda her zaman için, öncü firma olmayı hedeflemiş bulunmaktayız.

Gücünü  siz değerli müşterilerimizden alan firmamız, sektörel  yenilikleri takip etmekte, kaliteli hizmet sunma yarışında sizlerle birlikte yoluna devam etmektedir.

Adres

Bostancı Yolu Çekmeköy Cad. KEYAP Çarşısı No:76 Dudullu / İstanbul- TÜRKİYE

Telefon

(0 216) 466 39 41 (pbx)

Fax

(0 216) 466 39 44

E-mail

[email protected]    www.motifdekorasyon.com.tr