Mutfak Dekorasyonunda Sonbahar Esintileri

Mevsim dönümü zevklerimiz de dönüşüyor. Radarımızda sonbaharı temsil eden renkler ve dokuları arıyoruz. Sonbaharı hüzünle bağdaştıran genel algıyı, içine biraz neşe katacağımız dekorasyon fikirleri ile kırmak bizleri zinde tutacaktır. Buharı tüten kahve fincanları ile melankolik battaniyeler altında selfie çekmeden önce mutfak dekorasyonunda birkaç nokta atışı yapmaya ne dersiniz? Bodrum Mutfak Mobilya tasarım ekibi retro renkler ile yaz aylarının parlak ışıltısını taşıyacak dekorasyon parçalarını bir arada bulundurmayı geçişi yumuşatmak için tavsiye ediyor. “Kendinizi ve evinizi tek bir temaya ya da mevsime boğmayın anahtar parçalarınız olsun ki her mevsime ayak uydursun ”diyor.

Mutfağı, yemek yapmanın ve yemenin ötesinde hayal gücünü zorlayan estetik tasarımlarıyla birleştiren Bodrum Mutfak Mobilya, her zevke hitap eden modellerini kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

Yazın enerjisini ve cıvıltısını sessizlik ve sakinliğe bıraktığı bugünlerdeBodrum Mutfak Mobilya tasarım ekibi,mutfağında sonbahar temasını işlemek isteyenlere birbirinden değerli öneriler sunuyor. Eylül ayını mutfaklar için yenilenme ve kışa hazırlık dönemi olarak değerlendiren Bodrum Mutfak Mobilya tasarım ekibi,“Öncelikle kışa hazırlık için yapılan lezzetleri mutfağınızda rahatlıkla depolayabileceğiniz geniş bir kiler dolabı kurtarıcınız olabilir ya da tüm erzaklarınızı depolayabileceğiniz kiler odasına raf sistemleri uygulayabilirsiniz. Mutfak dolapları, masa ve sandalyeler için doğadan ilham alınan toprak ve güz renkleri mutfağınıza romantik bir hava katmanızı sağlar. Her mevsim mutfak rengi değiştirmek kolaya kaçan bir öneri olacağı için zahmete girmeden ve kendinizi mevsimlere hapsetmeden doğanın sunduklarından ilham alıp, renklerini ve desenlerini taşımak daha rahatlatıcı olacaktır. Güneşten aldığı renkleri ile yaza tazelik katan sebzeler, kurutularak mutfak askılarında hoş bir dekoratif görüntü sunacaktır. Ayrıca sıcak içeceklere ihtiyaç duyacağımız bu mevsimde çay ve kahve köşeleri yeniden demli sohbetlere kucak açacaktır” dedi.