Nadura: Taş gibi sağlam, ahşap kadar sıcak

Välinge tarafından üretilen Nadura® yüzey teknolojisi, yürüme trafiğinin yoğun olduğu alanlar, masaüstü yüzeyleri, mutfak tezgahları ve daha birçok yerde, geniş bir uygulama yelpazesi ile kullanılabilen, son derece sağlam bir yüzey çözümü sunuyor.

Evinizin döşeme seçimini yaparken artık stil, konfor ve dayanıklılık arasında seçim yapmak zorunda değilsiniz! Nadura®’ın sert ve dayanıklı olduğunu kadar sıcaklık sunan yüzeyine sahip bir zemin, evinizin hemen hemen her odası için kullanılabileceğiniz seçenekler sunuyor. Välinge tarafından üretilen Nadura®, geri dönüştürülmüş ahşap liflerine baz alan son derece dayanıklı bir katı yüzeydir. Nadura, özgün 3D desen seçeneklerine sahiptir ve aşırı dayanıklılığıyla uzun ömürlü güzel bir görünüm sağlar.

Nadura® yüzey teknolojisi, yeni ve ilginç son kullanıcı ürünlerine olanık tanır. Ayrı katmanlar halinde sunulan bir Nadura® yüzeyinin kendi has bir karakteri vardır, olağanüstü darbe ve aşınma direnci sağlar ve masaüstlerinde, mutfak tezgahlarına çok geniş bir uygulama yelpazesinde kullanılmaya hazırdır.

Nadura® ile evinizin giriş holünde, mutfağınızda veya yoğun aşınmaya maruz kalan diğer alanlarda, o her zaman arzuladığınız sağlam ve güzel zemine sahip olabilirsiniz. Patentli sert yüzeyi ile Nadura®, geleneksel zeminlere göre daha üstün bir aşınma ve darbe dayanımı sağlar. Sağlam ve uzun süreli bu zemin döşeme, günlük aşırı durumlara dayanacak şekilde üretilmiştir.

Ürün profili

  1. Nadura® sert yüzey
    Kolay bakım ve geliştirilmiş direnç
  2. Yüksek Yoğunluklu Fiber tahta
    Yüksek kaliteli neme dayanıklı HDF çekirdek
  3. Toz desteği
    Ürün stabilitesi için dengeleme tabakası

Bu videoda Nadura dayanıklılık testini (MEISTER Nadura yer döşemesi) izleyebilirsiniz. Nadura teknolojisi kullanılan zemin döşemelerinin Düsseldorf’taki havaalanı, Hannover’deki bir alışveriş merkezi ve Berlin’deki ana istasyon gibi çok sayıda halka açık yerlerde kurulumu sonrasında kaydedilmiştir.

İzlemek İçin Tıklayınız