Neden pencere&kapı firmaları ORSİAD Gazetesine ilan vermeli ?

ORSİAD Gazetesi her ay 20 bin satış noktasına ulaşmaktadır.

Bu noktaların her birinin nihai tüketiciler ile uzun yıllara dayalı karşılıklı güvenle kurdukları ilişkileri bulunmaktadır.

Bunların bir çoğunun parkeci, dekorasyon firması üst kimlikleri bulunsa da, inşaatın her dalında ince işçilik gerektiren iş teslimlerinde uzmanlaşmış kurumlardır.

 

İŞTE ALTTAKİ NEDENLERDEN DOLAYI Pencere&Kapı firmaları ORSİAD Gazetesine ilan vermelidir.

  1. Nihai tüketiciler ile uzun yıllara dayalı karşılıklı güvenle kurdukları ilişkileri bulunan firmalar aracılığı ile ürünlerinizi çok daha fazla kişiye ulaştırabilme avantajı.
  2. İnşaatın her dalında ince işçilik gerektiren iş teslimlerinde uzmanlaşmış kurumlar aracılığı ile bayilerinizin daha fazla ürün satabilmesi.
  3. Kısaca, 81 il 957 ilçede binlerce sokak mahallede, yani Türkiye’deki tüm sinir uclarında yer alan dükkanların, buralarda sizlerin ürünlerini sergileyerek tüm olası müşteri kitlesine ulaşma imkanı sağlıcaktır.
  4. Gazetemizde yayınlanan tüm ilanlar, aynı zamanda tüm sosyal medya kanalarında yayına alınarak sosyal medya takipçilerinde sizlere ulaşmasını sağlanmaktadır. ORSİAD Gazetesi sektörel birikimi ile, sadece basılı yayıncılıkla değil,  dijital yayın ve sosyal medya tanıtımıyla da desteklenmektedir. ORSİAD Gazetesi, dünya çapında sektöre ulaşmak için doğru seçimdir.

 

Marka bir bütündür. 

Her öğesi, her iletişim kanalı markayı destekleyecek şekilde konumlandırılmalıdır.

 

Thanks & Regards,

 

Contact FİKRET DEMİR

Editor-in-Chief of Orsiad Newspaper

 

Get Dış Ticaret Orman Ürünleri  

ve Matbaa ReklamHiz.LTD. ŞTİ

Tel: 0 539 303 32 26 

Karacabey VD 394 045 8387 

Ticaret sicil no: 3263 

Mersis No: 0394045838700012