Nefesler Tutuldu: Parke Çalıştayı 2018 ile Sektörün Geleceğini Belirleniyor

Parke sektörünün bugününün ve geleceğinin değerlendirileceği PARKE ÇALIŞTAYI, 21 Kasım 2018 tarihinde İstanbul Pullman otelde gerçekleşecek. ORSİAD Gazetesi tarafından düzenlenen organizasyon sektörün gelişimine katkıda bulunmayı amaçlıyor.

 

Sektörün güçlü yayın organı ORSİAD Gazetesi, sektör organizasyonlarındaki başarılarına bir yenisini eklemeye hazırlanıyor. 21 Kasım 2018 tarihinde, İstanbul Pullman otelde gerçekleşecek olan Parke Çalıştayı’na, parke sektörünün önde gelen 300 kişinin katılması bekleniyor. Bu katılımcılar arasında üretici, toptancı ve perakendecilerin temsilcilerinin de yer alacağı belirtiliyor.

 

ORSİAD Parke Çalıştayı 2018 adıyla düzenlenen büyük sektör organizasyonu, sektörün bugünkü sorunları ile gelecek senaryolarının tartışılacağı bir platform olarak önemli gelişmelere ev sahipliği yapacak. Konuşmacıları sektörün söz sahibi kişilerinden oluşan Parke Çalıştayı 2018’in moderatörlüğünü ORSİAD Gazetesi İmtiyaz Sahibi Fikret Demir’in üstlenirken, Yıldız Entegre Marka ve Pazarlama Müdürü Ercan Şahin ilk sunumu gerçekleştirecek.

 

Çalıştaydaki konuşmacıların isimleriyse şöyle sıralanıyor; Laminat Parke Üreticileri adına Yıldız Entegre Satış ve Pazarlama Direktörü Selçuk Ormancı ve Peli Parke Strateji ve İş Geliştirme Müdürü Mehmet Karahasanoğlu, Masif ve Lamine Parke Üreticileri adına Dendro Parke Genel Müdürü Necati Yılmaz, Parke Toptancıları ve Aksesuarcıları adına Met-iş Parke Kurucusu Zeki Kara, Parke Ustaları adına Parkeciler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ecevit Uzun.

 

ORSİAD Parke Çalıştayı 2018’in ana konu başlıkları şöyle sıralanıyor:

  • 2018 yılı rakamlar ile satışlar ve hedeflerin değerlendirilmesi,
  • 2019 yılı rakamlar ile satış hedeflerinin değerlendirilmesi,
  • Yenilikler, teknoloji ve finans olarak beklentilerin değerlendirilmesi,
  • Sektörde üretici, toptancı, parekendeci, ustaların beklentilerinin değerlendirilmesi.

 

Ana sponsorluğunu YILDIZ ENTEGRE’nin üstlendiği Parke Çalıştayı’nın destekleyenleri arasında ise PELİ Parke, DOMOTEX Türkiye, ÜNSALLAR Parke ve TÜYAP Fuarcılık Organizasyonu firmaları yer alıyor.

 

Dört farklı oturumdan oluşan Parke Çalıştayı’nın program akışı şöyle sıralanıyor:

  1. Tur: 2018 yılında Türkiye’de toplamda ne kadarlık laminat parke üretildi ve bunların ne kadarı iç ya da dış piyasalara satıldı? Sizin bu satışlardaki pazar payınız ne kadardır? 2019 yılı hakkındaki olası tahminleriniz nelerdir?
  2. Tur: Parke sektörünü temsil eden kurumlar olarak sektörden beklentileriniz nelerdir? Parke sektörünün tahmini hacmi nedir? Kaç kişiye geçim kaynağı sağlamaktadır?
  3. Tur: Yenilikler adına (yeni renkler, yeni teknolojiler, trendler vs) parke sektöründe 2019’da bizleri neler bekliyor? Parke sektöründe olası riskler nelerdir? Riskleri bertaraf etmek için öneri ve görüşleriniz nelerdir?
  4. Tur: Soru&Cevap

 

 

Çalıştay ile ilgili daha detaylı bilgi için +90-539-303 32 26 numaralı telefonu arayabilir ya da [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.