Neuhofer Yeniliklerini Sergilemeye Devam Ediyor

Zemin, duvar ve tavan aksesuarları konusunda dünyanın önde gelen tedarikçilerinden biri olan FN Neuhofer Holz, İstanbul’da gerçekleşen Domotex Middle East 2013 fuarına da katılarak, bir kez daha ürün yeniliklerini sergiledi.

 FN Neuhofer Holz  firması fuarda, 100 metrekarelik bir alan üzerinde, her zamanki yenilikçi ve eşsiz sunumunu sergiledi. Şirketin 2013 için hazırladığı büyük yenilikleri ve ürün özellikleri, bu yıl bir kez daha dikkat çekti. Sunumda “FN sixpack” zemin profillerinin alüminyum, HDF ve masif çeşitleri yer aldı. Bu ürün bir profilde, 3’ü birarada seçeneğiyle; geçiş, hareket ve bitiş uygulamalarını birarada sunan ve zeminden ısıtma üzerinde kullanılabilen, dübel veya tutkal gibi iki türlü yöntemle de montaj edilebilen bir esneklik taşıyor.  Standta ayrıca, duvara kesintisiz ekilenebilen süpürgelik modeli “FN Clipholder CH27” ürünü de sergilendi. Entegre yaylı katla desteklenen parça, zaman içinde kattaki genişleme veya daralma durumuna göre konumu değiştirilebilen bir özellik içeriyor.

Profil sistemleri, zemin, duvar ve tavan aksesuarları konularında uluslararası kabul görmüş bir tedarikçi olarak şirket, „Size daha fazlasını sunuyoruz ” sloganının arkasında duruyor ve özellikle „daha“ kısmı için daima yenilik , kalite, hizmet ve esneklik özelliklerini artırıyor. Firma yenilik ve işlevselliği ile geleceğe öncülük eden ürünler oluşturuyor. Bunun için en iyi örneklerinden biri de “FN digiprint“. Bu özellik, dijital baskı işlem kullanarak, multi-fonksiyonel duvar raf sistemi “FN deco – raf” için süpürgelik , döşeme profilleri ve panellerinin tasarımında benzersiz farklılıklar sunar. Geleneksel baskı kullanarak yapılması imkansız ya da çok pahalıya malolabilecek fikirlerin uygulanması için olanak sağlayan bir üründür. “FN digiprint ” ile şirket logoları, fotoğraflar, taramalar, grafik programlarında oluşturulan süslemeler ya da diğer herhangi bir zemin tasarımı kolaylıkla baskıya uygulanabilir. Bu yenilikle dekorda yaratıcılık için sınır yoktur. Düşük üretim maliyetleri ve tasarım uygulamaların kolaylığıyla sadece iç tasarımın ötesine geçebilir, bu ürünü etkinlikler, fuarlar , aktiviteler vb. alanlarda dikkat çekici unsur olarak kullanabilirsiniz.