NEWJOY

Bebek, çocuk ve genç mobilyası alanında üretim yapan Newjoy, 1986 yılından beri hizmet veren Öner Modüler Mobilya San. ve Tic. A.Ş. ‘ e ait bir markadır

Newjoy olarak kaliteli ve güvenli ürünlerimiz ile tam 30 ülkede yeni neslin odalarını süslüyor, onların sağlıklı gelişimi için hayal dünyalarını renklendiriyoruz.

1986 yılında kurulan ve her geçen gün büyüyen firmamız, 2003 yılında mobilya sektörüne adım atarak Elmob markası adı altında tv sehpası üretimine başlamıştır. Başlangıçta sadece crt, plazma, lcd, led televizyonlara uyumlu tv sehpası üretimi yapan Elmob, bugün elektronik, beyaz eşya, konut ve otomotiv yan sanayilerini de içine alacak şekilde üretim ağını genişletmiş olup AB, ABD, Kuzey Afrika ve Orta Doğu da bulunan 40 ülkeye ihracat yapmaktadır.

Türkiye’deki en büyük beyaz eşya, elektronik, otomotiv üretici ve ihracatçıları ile çalışan Elmob’un çalıştığı şirketler arasında Arçelik, Beko, Grundig, Arstil, BSH grubuna bağlı Bosch, Profilo, Siemens markaları, Sony Eurasia, Vestel, Otokar ve Tırsan bulunmaktadır.

Newjoy, bugüne kadar istikrarlı bir büyüme arz etmiş olan Elmob’un kardeş markasıdır. Sakarya-Hendek’te 40.000 m2’si açık, 17.000 m2’si kapalı alana sahip olan fabrikamızda, son teknoloji makinalar ile üretim yapmaktadır.

  •  2. O.S.B. 2. Yol No:17 Hendek /Sakarya / TURKEY
  • 444 66 37
  • www.newjoy.com.tr