Nil Orman Ürünleri, Peli Parke ile Birlikte İftar Yemeği Verdi

Nil Orman Ürünleri, organize ettiği iftar yemeğiyle çalışanlarına, müşterilerine ve iş ortaklarına keyifli bir akşam yaşattı. Ümraniye Ziya Şark Sofrası Restaurant’ında gerçekleşen iftar yemeğine çok sayıda katılımcı ilgi gösterirken, davetliler Ramazan ayının en güzel paylaşımlarından birine daha tanıklık ettiler.

Nil Orman Ürünleri A.Ş. Ünvanı ile 08.11.2004 tarihinde dış cephe kaplama ve inşaat taahhütü ile faaliyetine başlamıştır. Kuruluş yıllarında dış cephe mantolama ve siding faaliyetlerine önem veren firmamız 2008 yılında laminant parke, zemin kaplama faaliyetlerine yönelmiştir. Çamsan bayiliği ile piyasada adını duyurmuş parke ve zemin kaplamada bilinen öncü şirketler arasına girmiştir. Sektördeki gelişmelerden dolayı Peli Parke bayiliği ve AGT bayiliğini’de alarak yerli parke satışlarında toptan ve perakende müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak geniş ürün yelpazesine ulaşmıştır. Avrupa ve Anadolu yakasına araçlarımızla ürün sevkiyatı konusunda müşterilerimize hizmet vererek firmamız beklenen ve hedeflenen satış rakamlarını ve hizmet memnuniyetini yakalamıştır.

Kuruluşumuzdan itibaren bizi tercih eden ve yanımızda olan değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza iftar yemeğimize katılmalarından dolayı teşekkür ederiz..