Ninka Zengin Ürün Geliştirmelerine Devam Ediyor

Ninkaplast GmbH, geçtiğimiz günlerde Almanya’nın Bad Salzuflen kentinde gerçekleşen ZOW 2015 fuarında, modern mutfak ve banyo mobilyaları, teknik ve estetik özellikleriyle dikkat çeken çekmeceler, çekmece üniteleri, köşe dolap çözümleri ve atık toplama sistemleri için yüksek kaliteli ve kapsamlı aksesuar ürünlerini tanıttı.


Ninka’nın müşteri deneyimini geliştiren bir örnek olarak, ‘Cuisio’ çekmece ekleme sistemi, şekil ve yüzey çekirdek uzmanlığının uygulandığı, işlevsellik, bireysellik ve tasarıma odaklı seçkin bir üründür. Bu çekmece organizasyon sistemi, beyaz, gri ya da grafit saydam plastik tepsiler ve çeşitli alüminyum bağlantı profillerinin zengin karışımını sunuyor. Sofistike klip bağlantıları ile, sistemi kolaylıkla farklı çekmece genişliklerine adapte edebilirsiniz. Bireysel tepsileri son müşterinin maksimum fayda sağlaması için ihtiyaçlarını karşılayacak özel bölücüler kullanılarak bölümlenmiştir. Kenar sızdırmazlık dudaklarıyla çekmece adeta mühürlenir ve kir dışarıda kalır.

nind1508_b4

Yeni geliştirilen ‘Sidebox’ın müşteriler tarafından kabul görmesinin devamı olarak pazardaki satış kampanyası bu yıl da sürdürülecek. Sidebox mutfak baz birimlerindeki çekmece sistemleri için bir organizasyon aracıdır. Ninka’nın büyük, 330 ya da 470-mm-yükseklikteki bidonları ile birlikte baz ünitenin yanında ya da başarılı kompakt ‘Wasteboy’ atık toplama ünitesi ile uyumludur.
nind1508_b1Merkezi Bad Salzuflen’de bulunan Ninkaplast GmbH firmasının ZOW 2015’te sunduğu bir başka ilginç ürün de ‘Eins2vier’ atık ayrıştırma sistemi için bir kapak çerçevesiydi. Mükemmel hijyen, maksimum alan kullanımı ve optimal ergonomi mutfak atık toplama sistemlerinin önemli unsurlarıdır. ‘Eins2vier’ toplama sistemi sayesinde, plastik işleme uzmanı Ninka, dokuz farklı boyutlarda bulunan, 4,2’den 35 litreye kadar farklı hacimlerdeki tam gelişmiş ve kapsamlı atık bidonlarını piyasaya tanıttı.

nind1505_b3