Nordic ID’den Perakende İçin RFID Uygulama Platformu

Finlandiyalı Nordic ID firması başlattığı yeni Uygulama Platformu ile ürün ve hizmet ağını genişletmeye karar verdi. Açılımı radyo frekansı tespiti olan RFID uygulamalarında maliyetleri düşüren yepyeni bir sistem olan NIDA, esnekliğiyle de kolaylıkla entegresyanu ve konfigürasyonu yapılabilen bir platform niteliğini taşıyor.

 Piyasaya RFID ve Mobil Barkod Okuyucuları ve Uygulamaları sunan Finlandiyalı NORDIC şirketi bu kez, NIDA adındaki ve RFID okuyucu ürünlerini tamamlamak için tasarlanmış olan uygulama platformuyla dikkat çekiyor. Şirketin RFID ürünleri olan RFID yazılımı, Envanter, Döngü Sayısı, Konum Belirleme, Mal Stoğu gibi araçlarını tamamlamak adına yaratılan bu platform, müşterinin ihtiyaç ve sürecine göre seçim yapmasını kolaylaştırıyor. NIDA platformu, RFID avantajlarını kolaylıkla tecrübe edebilirler.

Pilot denemeler için de hiç karmaşık olmayan bir RFID uygulaması sunabilen NIDA platformu aynı zamanda, Nordic ID RFID mobil bilgisayarlar ve arka uç kayıt sistemi arasındaki entegrasyonu kolaylaştırıyor.

Nordic ID Morphic UHF RFID Cross Dipole_NIDA

NIDA avantajları şöyle sıralanıyor;

· Esnek ve kullanımı kolay platform

· En iyi RFID uygulamasını destekler

· Entegrasyon ve proje maliyetlerinde düşük yapılandırma imkanı

· Hızlı uygulama ve proje yürütme

· Her bir perakende RFID aracının bir müşterinin sürecini temsil etmesi

· Gerekli ERP’de minimal değişiklikler

· Kolay pilotaj

· RFID konusunda, gerekli donanım aygıtları ve yazılım hakkında derin bilgi gerektirmeyen kolaylığı.