Nurus 3. Global Showroom’unu Amerika’da Açıyor

Sektörde 97. yılını geride bırakan Nurus, global büyümesini devam ettiriyor. Nurus GMBH Münih ile Avrupa’daki, Nurus Dubai ile Ortadoğu’daki kullanıcılara ulaşan Nurus; Amerika kıtasındaki ilk showroom’unu 10 Haziran’da Chicago’da açıyor. Nurus, açılışın hemen ardından 10 – 12 Haziran’da Amerika’nın en büyük mobilya fuarı olan Chicago NeoCon Fuarı’na katılacak ve Calma Akustik Kabinlerin yeni versiyonlarının lansmanını yapacak.

Teknolojinin ve yenilikçi tasarımın birleştirildiği ürün yelpazesiyle, geleneklerine bağlı ve sürdürülebilirlikten de ödün vermeden; Türkiye’nin öncü profesyonel mobilya üreticisi olan Nurus, 97 yıllık tarihine yeni bir dönüm noktası ekliyor ve Amerika kıtasındaki ilk showroom’unu Chicago’da açıyor. 2024 yılı itibariyle Türkiye’de 11 mağaza ve 50’den fazla küresel noktada hizmet veren Nurus, Nurus GMBH Münih ile de Avrupa’daki, Dubai Nurus ile de Ortadoğu’daki kullanıcılara ulaşıyor. Nurus Amerika showroom’uyla birlikte, dünyanın en stratejik ticaret noktalarına erişebilecek hale gelen bir satış ve dağıtım ağına sahip olacak.

Calma’nın Yeni Versiyonları Tanıtılacak

Nurus, 10 Haziran’da gerçekleşecek Chicago showroom açılışılıyla eş zamanlı; 10 – 12 Haziran’da da Amerika’nın en büyük mobilya fuarı olan Chicago NeoCon Fuarı’na katılacak ve Calma Akustik Kabinlerin yeni versiyonlarını tanıtacak.

Kullanıcılarının üretkenliğine katkıda bulunan yaratıcı çözümleriyle sektördeki öncülüğünü koruyan Nurus; yüksek inovasyon ve teknoloji kullanılan tasarımlarının başında gelen Calma ile dünyanın en önemli mobilya fuarından biri olan NeoCon’da büyük ilgi görmeyi bekliyor.

Calma, kalabalık ofis ortamlarında ve halka açık alanlarda, dış seslerden ve uyaranlardan arındırılmış konforlu bir ortamı mümkün kılarak, çalışma hayatında en büyük ihtiyaç hâline gelen sağlıklı çalışma ortamını sağlıyor.