Okumuşlar Yapı

1991 yılında şirin ve mütevazı bir yazlık beldede başladığımız faaliyetimizi, inşaat sektörüne artı değer katmak ve sektörün ihtiyaçlarını en geniş ürün yelpazesi ile buluşturmak amacıyla önce Gemlik ve daha sonra Bursa’ya taşıdık.

Bu süreçte 10.000 m2 lik Yalova yolu üzerindeki modern tesisimiz, 48 genç ruhlu konularında liyakat sahibi personelimiz ve geniş araç parkımız ile siz çok değerli müşterilerimize marka bilinirliliği en yüksek ürünlerle hizmet vermeyi amaç edindik.

Bugün; başta Bursa olmak üzere İzmit, Adapazarı, Bolu, Düzce, Çanakkale, Yalova, Bilecik, Kütahya, Eskişehir, Balıkesir, Manisa ve İstanbul gibi rekabetin yoğun bir şekilde yaşandığı pazarlarda hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile en iyi kampanya olanaklarını sunabilen firmalar arasına girmiş bulunmaktayız.

Daima müşterisinin önceliklerini karşılamayı ilke edinen firmamız çalışanları adına, çalışmalarında bizi tercih eden tüm müşterilerimize bize bu yolda gösterdikleri içten ve samimi ortaklık için teşekkür eder, bol kazançlar dileriz.

  • Adres : Yeni Yalova Yolu 10. İsimsiz Sk. No : 2 Osmangazi / BURSA
  • Tel : (0 224) 211 25 77 – 78
  • Fax : (0 224) 211 59 82
  • www.okumuslaryapi.com.tr