ORMAN ÜRÜNLERİ SEKTÖRÜNÜN YILDIZI YILDIZ ENTEGRE, PARKE DÜNYASINDA DA GÖZ KAMAŞTIRIYOR.

Üretim ve istihdam konusunda Türkiye ekonomisinde önemli bir yere sahip olan Yıldız Entegre, yalnız Orman Ürünleri Sektörünün değil; Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarından birisi olarak, her yıl İstanbul Sanayi Odası’nın açıkladığı ‘’Türkiye’nin İlk 500 Büyük Firması’’ listesinde ilk 50 arasında yer alıyor.

Dünya pazarında büyük bir paya sahip olan Yıldız Entegre; toplam 1.832.000 m2 alan üzerinde kurulu yedi ayrı tesisinde Mdf, Mdflam, Sunta, Suntalam, Mdf Profile, Laminat Parke, Boyalı Mdf, Mdf Kapı, Mdf Süpürgelik, Mdf Boy Kapak, Kapı Paneli, Kapak Profili, Emprenye Edilmiş Dekor Kağıdı ve Tutkal üretimi gerçekleştiriyor.

Dünyanın en büyük parke üreticilerinden biri kabul edilen ve EPLF (Association of European Producers of Laminate Flooring) üyesi olan Yıldız Entegre, laminat parkede Varioclic, Varioclic Premium, Varioclic Premium Plus, Terraclick ve Smartclick markalarıyla geniş yelpazede hizmet veriyor.

Varioclic, pratik ve kolay monte edilen ‘clic sistem’iyle ahşap zeminlere yeni bir yorum getiriyor. Çağdaş tasarımı, zengin renk seçenekleri, üst düzey estetik anlayışı ile çıktığı günden beri dünyanın ilgisini çekiyor. Avrupa standartlarının da üzerinde bir kaliteye sahip olan Varioclic, kolay montajı, leke tutmayan, çizilmeyen, darbeye ve kimyasal maddelere dayanıklı yüzeyi gibi üstün özelliklerinin yanı sıra istenildiğinde herhangi bir tahribata uğramadan sökülüp takılabiliyor.

PremiumPlus_PalermoK

Varioclic’in en yüksek kalitedeki serisi Varioclic Premium Plus ise, yer döşemesiyle ilgili tüm standartları degiştiriyor.

PremiumPlus_BergamoK

Vario’nun Premium Plus, 12 mm. kalınlığındaki yapısıyla dikkat çekiyor. Bu kalın ve sağlam yapı “Register Embossing” yüzey teknolojisine sahip, yani masif görünümlü.

Vario_SaricamK

Bu yeteneği ve derzli yapısı sayesinde Varioclic Premium Plus kullanılan yüzeylerde ağaç dokusu daha iyi hissediliyor. Bütün bu özellikleriyle Varioclic Premium Plus, daha doğal görünümlü mekânlar sağlıyor.

YILDIZENTEGRE_KARTEPE_IMG_k1

Varioclic Premium Plus, AC4 32. sınıf aşınma ve darbeye dayanıklılığı, renk ve desenlere uygun süpürgelikleriyle de bu seriyi benzersiz kılıyor.

YILDIZENTEGRE_KARTEPE_IMG_k2

www.yildizentegre.com