ORSİAD Gazetesi Fuarların Gözdesi

Yayın hayatına kısa bir süre önce başlamasına rağmen başarıyla hızlı bir yükseliş gösteren gazetemiz ORSİAD, sektördeki fuarların da gözdesi olmaya devam ediyor. Önce İstanbul’da ilk kez gerçekleşen DOMOTEX Middle East 2012 fuarında gösterdiği başarının ardından şimdi de, ZOW fuarının resmi yayın gazetesi olarak yolumuza devam ediyoruz.

Gerek bu yıl İstanbul’da ilk kez gerçekleşen DOMOTEX Middle East Fuarı’ndaki standıyla, gerekse aynı fuardaki Zeminin Geleceği Forumu’nun organizasyonunda gösterdiği başarıyla olsun adından söz ettiren gazetemiz ORSİAD, şimdi de, ZOW fuarının resmi gazetesi olma anlaşmasıyla yayın hayatına gururla devam ediyor.

17-20 Ocak, 2013 tarihlerinde Istanbul Fuar Merkezi CNR Expo’da gerçekleştirilecek olan 5. ZOW Istanbul 2013 Uluslararası Mobilya Endüstrisi, İç Tasarım Aksesuar ve Ekipmanları Fuarı’nda, üç gün boyunca yayınlanacak olan “ZOW Orsiad Gazetesi”, Clarion Event TR Fuarcılık Danışmanlık Ltd. Şti. ile işbirliği dahilinde hazırlanıp, basılıp, dağıtılacak. Fuardan haberleri sıcağı sıcağına yansıtacak olan gazetemiz, katılımcılar arasındaki iletişimi güçlendirerek endüstrinin gelişimine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.
Daha önce, 8-11 Kasım 2012 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşen DOMOTEX Middle East Fuarı’ndaki standında dağıttığı sayısıyla dikkat çeken ORSİAD ayrıca, Hannover Messe International ile ortaklaşa düzenlediği “Zeminin Geleceği Forumu”yla da sektörün ilerleyişine önemli desteklerde bulunmuştur. Forumu, internet üzerinden ORSİAD TV’nin http://www.orsiad.com.tr/tv adresinden canlı olarak yayınlayan gazetemiz, sektörün nabzını tutmaya devam etmektedir.

Dünya pazarlarında her geçen gün daha önemli bir konuma gelen ülkemiz Türkiye’ye ve siz orman ürünleri endüstrisinin değerli üyelerine layık olmaya çalışan gazetemiz ORSİAD, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeden yoluna devam etmekten gurur duyarken, destekçilerine teşekkür eder.