Orsiad Gazetesi Haziran sayımız Türkiyede ve dünyada inşaat yapan 8.000  Müteahhite ulaşma imkanı sağlıcak, Bu sayıda yer almak istermisiniz ?

Orsiad Gazetemizin Haziran sayısı, sizlere  Türkiye’de ve dünyada inşaat yapan 8.000  Müteahhite ulaşma imkanı sağlayacak.

 Peki neden bu sayıda olalım, bize ne fayda sağlayacak..? diye düşünebilirsiniz.. !

Gelin basit bir hesap yapalım.

En küçük inşaat 6 dairelik bir proje olduğunu farz edelim EN KÜÇÜK HESAPLA . 

PARKECİLER İÇİN

Her dairede 50 m2 parke, şilte,,süpürgelik ve diğer yan malzemelere ihtiyaç olduğu x 6 dairede toplamda 300 m2 parke + şilte+ süpürgelik x 8.000 proje

KAPICILAR İÇİN

Her dairede minimum 4 oda kapısı, bir çelik kapı,  diğer yan malzemelere ihtiyaç olduğu x 6 dairede toplamda 24 oda kapısı + 7 çelik kapı x 8.000 proje

MUTFAK VE BANYO DOLAPCILAR İÇİN

Her dairede minimum 1 mutfak,1 banyo ve  diğer yan malzemelere ihtiyaç olduğu x 6 dairede toplamda 6 mutfak dolabı + 6 banyo dolap ünitesi x 8.000 proje 

Örnekleri çoğalta biliriz duvar paneli, boya,silikon, kimyasal, izolasyon maddesi vs.

8.000 noktayı, sizlerde tek tek tespit edebilir, ve bunlara tek tek katalog vs tanıtım kitleri yollayabilirsiniz. Yada ORSİAD gazetesi haziran sayısında yarım yada tam sayfa yer alarak bu kitleye daha uyguna ve daha hızlı erişebilirsiniz.

ORSİAD Gazetemizin bu efsane sayısında yer almak için bize hemen ulaşın detayları sizlere paylaşalım.

Bunun yanında Orsiad Gazetesi, sizlere farklı sektörlerde yeni müşteri kazanımı ve binlerce sektör yetkilisi ile tanıştırma imkanı sunuyor.

Orsiad Gazetesi ile, Türkiye’deki 81 il ve tüm ilçelerinde, 1999 yılından beri hizmet verdiği, Sektör yetkililerine (Mobilya,Mutfak,Banyo Mobilyası üreticileri, Mobilya yan sanayi, Parke, Sunta, MDF  üreticileri , Bayileri, Toptancılar ) ulaşmak için en ideal yoldur. 

Orsiad Gazetesi, her sayısında sizleri 20.000 adet baskısı ile tüm Türkiye’de sektörle buluşturuyor. 

Gazetemiz hakkında daha geniş bilgi için https://www.orsiad.com.tr   yada eski sayılarımız için https://www.orsiad.com.tr/arsiv   tıklayarak inceleyebilirsiniz. 

Değerlendirmenize sunar, Daha geniş bilgi isterseniz bize geri dönüş yapmanızı rica  ederiz. 

İyi çalışmalar,

Not: Bunun yanı sıra Getyayincilik olarak, diğer yayınımız Halı Gazetesi, Türkiye’deki 81 il ve tüm ilçelerinde Halı üreticisi, bayi ve toptancı firmalara ulaşmak için en doğru adrestir. Gazetemiz hakkında daha geniş bilgi için https://haligazetesi.com  yada eski sayılarımız için  https://haligazetesi.com/arsiv  tıklayarak inceleyebilirsiniz. 

 

FİKRET DEMİR

Editor-in-Chief of Orsiad & HALI Newspaper

Get Dış Ticaret Orman Ürünleri

ve Matbaa Reklam Hiz.LTD. ŞTİ

Tel: +90 539 303 32 26

https://www.orsiad.com.tr 

https://haligazetesi.com  

Karacabey VD 394 045 8387

Ticaret sicil no: 3263

Mersis No: 0394045838700012