Orsiad İntermob’da Onbinlere Ulaştı

Orsiad İntermob’da Onbinlere Ulaştı
Orsiad İntermob’da Onbinlere Ulaştı

” Orsiad Ağaç İşleme Makinesi Ve İntermob Fuarlarının da gözdesi oldu… “

Orsiad gazetesi, Ekim sayısına ait 10,000 adet baskısını Ağaç İşleme Makinesi ve İntermob Fuarları’nda dağıtarak bir başarıya daha imza attı.

Türk ahşap sektörünün lokomotifleri sayılan İntermob ve Ağaç İşleme Makinesi Fuarları, 13-17 Ekim tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Sektörün nabzını tutan, haberleri yakından takip ederek doğru ve tarafsız bir şekilde okuyucularına ulaştıran ORSİAD gazetesi, bu fuarlara da katılarak gelişmeleri izledi. İçeriğindeki zenginlikle dikkat çeken gazetenin 10,00 adet baskısı, 2 gün boyunca fuar ziyaretçilerine ücretsiz olarak dağıtıldı. Fuar alanında 7 ve 8 numaralı holler ile ana giriş kapısında konumlanmış olana standartlarda, özel poşeti içerisinde sunulan ORSİAD gazeteleri beğeniyle okundu. Ayrıca gazetenin dağıtılmasında destek olan ve sektörün önde gelen firmalarından Yıldız Sunta Mdf ve Peli Parke standlarında da ilgiyle takip edildi.

Bu yıl 25.’si düzenlenen Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı ile 15.’si düzenlenen İntermob Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojileri Fuar’ında ahşap ticareti ve üretim tekniklerine ilişkin uluslararası standartlarla uyumlu çeşitli sürdürülebilir malzemeler, bunlara ilgi duyan geniş bir kitleye sergilendi.

Mobilya aksesuarları, kimyasal malzemeleri, üretim alet, ekipman ve yardımcıları ile ahşap orman ürünleri ve malzemelerini kapsayan İntermob 2012 fuarı da, Türkiye’de ve çevresinde düzenlenen en gelişkin ve kapsamlı fuarlar konumunda. Fuarlar, bir yandan pazarın potansiyel gücünü ortaya sererken, diğer yandan da sektöre giriş kapısı olma özelliğini taşıyor ve İstanbul’u ahşap sektörünün endüstri ve ticaretinin merkezi konumuna getiriyor. Sektörün nabzını tutan ORSİAD gazetesi de bu fuardaki gelişmelerle mevcut pazar bilgilerini okuyucularıyle buluşturarak, sektörün gelişimine katkıda bulunmayı hedefliyor. İşte bu anlamda ORSİAD gazetesi, fuarlarla yayıncılığın sinerjisini eş zamanlı gerçekleştirmeyi başararak yayın hayatına devam ediyor.