Ortaklık Günleri

Möbelzentrum Westfalen’de Başarılı “Ortaklık Günleri”

Almanya’nın Barntrup kentindeki Mobilya Merkezi Vestfalya (Möbelzentrum Westfalen), bu yıl 28-30 Ocak tarihlerinde, katılımcı firmalar; Beso Meble (Polonya), Fabryki Mebli Forte S.A. (Polonya), Lio Collection (Endonezya), peterandthewolff (Almanya), Preform Furniture A/S (Danimarka), Spin Meble (Polonya) ve Trade Point A/S (Danimarka) ile “Ortaklık Günleri” adı altında bir organizasyon gerçekleştirdi.

Möbelzentrum Westfalen, Organizatörü ve Genel Müdürü Peter H. Meyer, organizasyonun başarısından duyduğu memnuniyeti şöyle dile getirdi: “Ortaklık Günleri, atölye tarzında bir karaktere sahip. Tek mobilya satıcılarının az rastlandığı, ağırlıklı olarak, güçlü satın alma derneklerinin komisyonlarının katılım gösterdikleri bir yapısı vardır. Normalde randevular önceden ayarlanır. Bu seneki katılımcılarımız da, üç gün boyunca, ticaretin gelecek rotasını çizen önemli görüşmeler yaptıklarını ifade ettiler.”

Barntrup kentinin bu yıl ayrıca, 19-22 Mayıs 2014 tarihlerinde, “Ortaklık Günleri”ne benzer bir organizasyon olan “Bahar Siparişleri” için de, ev sahipliği yapacağı belirtiliyor. Buna ek olarak, Möbelzentrum Westfalen yönetiminin bugünlerde, yeni potansiyel katılımcılar ile yoğun temaslarda bulundukları, ve en geç, 14-18 Eylül tarihlerinde, Doğu Vestfalya’da gerçekleşebilecek “Eylül Sipariş Show”u için, varolan sergi alanında, önemli ölçüde genişleme yapılabileceği ifade ediliyor.

mbne1402_b2