Öz Yıldırım Kardeşler Orman Ürünleri 

Sayın Ali YILDIRIM tarafından Orman Ürünleri sektöründeki yatırımlarıyla temelleri atılan Öz Yıldırım Kardeşler bugün bir çok sektörde üretim ve hizmet ağırlıklı faaliyet göstermektedir.
İlk olarak 1960 yılında 500 metrekarelik işyerimizle Orman Ürünleri üretimi ve satışı üzerine faaliyete başladık.

1980 yılında o günkü ekonomik koşullar ve pazar çalışması sonucunda Edirne’de mülkiyeti
kendimize ait olan 1000 metrekare alana kurulu satış mağazamızı faaliyete geçirdik.Adapazarı fabrikamızda işlemiş olduğumuz hammaddeyi (Köknar, larex, çam, kayın ve Afrika menşeli ağaçları )bu mağazamızda pazarlamakta ve bu ürünlerle inşaat, ahşap ve dekorasyon
sektörüne hitap etmekteyiz. Fabrikamızda imal ve ithal ettiğimiz ürünlerin %30 unu bu bölgede satmaktayız.

2008 yılında Edirne’de açmış olduğumuz hırdavat firmamızla hizmet ağımızı genişlettik.
Sektöründe bilinen ve talep gören firmaların bayiliğini yapmaktayız.

Yıllardır orman ürünleri sektöründe önde gelen firmaların ( Yıldız Entegre A.Ş., Yıldız Sunta Mdf A.Ş., Tever A.Ş., Yongapan A.Ş., Teverpan A.Ş., Filiz Orman Ürünleri A.Ş. ve Çamsan A.Ş.) bayiliklerini yapmaktayız.

Orman ürünleri sektöründe göstermiş olduğumuz performansın sonucu olarak ürün çeşitliliğimizi ve üretim hacmimizi genişleterek başarıyı yakaladık. Gelen talepleri karşılamak için Bulgaristan ile ticari ilişkilerimizi başlattık. Bulgaristan’dan ithal ettiğimiz ürünleri Adapazarı piyasasına sunmaya başladık
ve buradan da Türkiye’nin muhtelif bölgelerine pazarlamaya başladık.

Bunun yanında Bulgaristan’a ürünlerimizi ihraç etmeye başladık. Bulgaristan ile yaptığımız ticari faaliyetler neticesinde Edirne Sanayi Sitesi’nde bulunan işyeri faaliyet alanımızı genişleterek 1700 metre kapalı alan içerisinde sürdürmeye başladık. Bugün itibariyle Edirne Sanayi Sitesi’nde 2700 metrekare alan içerisinde faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Her geçen gün ürün çeşitliliğimizi arttırmaktayız. Bölge çapında kendi sektörümüzde lider konumdayız. Bölge çağında çalıştığımız yerler Adapazarı Merkez ve ilçeleri başta olmak üzere sürekli ve düzenli olarak satış elemanlarımız dolaşmakta ve ürünlerimizi pazarlamaktadırlar. Bu bölgelerdeki müşterilerimizin güveni sayesinde iş hacmimiz her geçen gün artmaktadır. İyi eğitimli ve deneyimli kadromuzla bu başarılarımızı ekip çalışması ve karşılıklı güvene borçluyuz.

 • Fabrika: D-100 Karayolu Yanyol Cad. No:18 Yıldırım Petrol Arkası Bekirpaşa/Erenler
  Erenler: Sakarya Cad. Tabakhane Mah. Murat Işık Apt. No: 1 Erenler
  Serdivan: Arabacıalanı Çark Cad. No: 220/A
  Edirne: 2.Sanayi Sitesi 7/B Blok No: 1-9
 • Erenler: 0 264 241 68 – 69
  Serdivan: 0 264 272 04 44
  Edirne: 0 284 235 43 56
  Faks: 0 284 236 15 49
 • bilgi@ozyildirimkerestecilik.com
  info@ozyildirimkerestecilik.com
 • ozyildirimkardesler@hotmail.com
 • www.ozyildirimkerestecilik.com