ÖZKARAMETE A.Ş.

Firmamız 1951 yılında AHMET DURAN ÖZKARAMETE tarafından Kayseri’den Ankara’ya taşınmıştır. Önceleri “İstanbul Caddesi” üzerinde bulunan firmamız ,1961 yılından sonra yeni kurulan “Siteler” mevkiindeki yerini almıştır. Kuruluşuna da öncülük ettiği bu modern yerleşkede 10000 metre kare satış ve depo alanıyla önemli bir yere sahiptir.

1951 yılında sadece kereste üzerine satış faaliyeti gösteren firmamız, 1953 yılında duralit, kontrplak ve sunta malzemelerini de satış yelpazesine katmıştır. Bu yıllarda sektörün henüz yeni yeni tanıdığı malzemeler olan sunta, kontrplak ve duraliti mobilya ve yan sanayiisinin kullanımına sunarak öncülük etmiştir. 1960 yılında dekoratif ahşap anlayışının başlamasıyla ortaya çıkan formika malzemesini de satışlarına ilave etmiştir.

Çok çesitli ahsap ürünlerinin ortaya çıktığı günümüzde müşterinin beklentileride artmakta ve çoğalmaktadır. Firmamız, çeşitlilik gösteren müşteri taleplerini karşılamada daima hızlı ve etkili olmuştur. Satışını yaptığımız çeşitli ürünler dışında, firmamızın Bolu Organize Sanayii Bölgesinde kontrplak imalatı ile ilgilenen bir fabrikasıda vardır. Burada her çeşit kontrplak üretimi yapılmaktadır.

Şirketimiz bugün halen mobilya, doğrama, dekorasyon ve inşaat sanayii’ nin ihtiyacı olan, yerli ve ithal her türlü malzemeyi, orman ürünlerini, ithal kapı panellerini ve her çesit dekoratif ahşap malzemesini satmaktadır. Halen birçok üretici firmanın Ankara ve İç Anadolu Bölge Bayisi olan firmamız yarım asırı aşan geçmişi ile Siteler’in en köklü kuruluşudur. Bu ayrıcalığının getirdiği “müşteri güveninin” yanında geçmişten günümüze taşıdığı ticari prensipleri ve sahip olduğu modern anlayış ile müşterilerine hizmetini sürdürmektedir …

  • Demirhendek Cad. No: 30-32-34 Siteler. Altındağ / ANKARA
  • Tel: 0 312 348 93 94
  • Tel: 0 312 348 93 95
  • Faks: 0 312 348 95 22
  • E-Posta: [email protected]
  • www.ozkaramete.com.tr