Palermo ile pastel renklerin şıklığı

 

Naturel ruhun tazeliğini yansıtan Palermo Serisi, sade ve yalın tarzı ile bulunduğu alanda dinlendirici bir etki yaratıyor.

 

Klasik çizgilerin modern dokunuşlarla yeniden yorumlandığı Doğtaş‘ın yeni serisi Palermo, zarif hatlarıyla dikkat çekiyor. Sakinlik ve sadelikten ilham alarak beyaz ile pastel renklerin birarada kullanıldığı seri, evlere vintage şıklığını getiriyor.

1455612006_DGTS_PALERMO_SALON_TAKIMI

Karmaşıklık ve kalabalıktan uzak tavrıyla dinlendirici bir etki yaratan Palermo Serisi bulunduğu mekanın aurasını değiştiriyor. Palermo’nun şehir ruhuna ayak uyduran, beyazın ağırlıkta olduğu yatak ve yemek odası, pastel ve beyazın harmanlandığı salon takımı bulunuyor. Mimari esintilerin en sade şekliyle biçimlendiği seri samimi havasıyla öne çıkıyor.

1455612085_DGTS_PALERMO_YATAK_ODASI_7

Doğtaş Hakkında

1972 yılında Çanakkale’de kurulan Doğtaş, oturma gruplarından yemek odalarına, genç ve çocuk mobilyalarından, yatak odalarına ve Türkiye’nin ilk CE Medikal Sınıfı belgeli yataklarına kadar uzanan geniş ürün yelpazesiyle, uluslararası kalite standartlarında üretilen özgün tasarımlı modelleri ve fonksiyonellikle şıklığı birleştiren modern çizgili ürünleriyle, sektöründe fark yaratmıştır. Doğtaş, Türkiye’deki ev alanında kullanılan mobilyalar konusunda tüm ürünlerinde, dünyanın en önemli güvenlik sertifikası olan GS Belgesi’ne (GeprüfteSicherheit – Sertifikalı Güvenlik) sahip Türkiye’nin ilk ve tek mobilya markası olma özelliğini taşımaktadır. Kalite ve tasarım konusunda sektöre birçok yenilik getiren Doğtaş, ISO 9001, ISO 10002, E-1, TS-EN İSO 50001, İSO 14001 ve OHSAS 18001 gibi birçok önemli belgeye de sahiptir. Ayrıca 2008 yılında aldığı Turquality belgesi ile de yurtdışı atılımlarına hız vermiştir. Doğtaş Mobilya bugün 65 ülke ihracatı, yurtiçi ve yurtdışındaki 200’ü aşkın mağazası ile büyümeye devam etmektedir. 2012 yılında attığı büyük adımla gücüne güç katan Doğtaş, Cumhuriyetimizin en eski mobilya markası Kelebek Mobilya’yı bünyesine katarak girişimci tavrını bir kez daha ortaya koyarken Türk mobilya pazarında da ikinci sıraya yükselmiştir.