PASCHEN’den Välinge mobilya teknolojisi ile yeni raf sistemi


Alman mobilya üreticisi Paschen GmbH, tamamen yeni bir raf sistemi için Välinge mobilya teknolojisini kullanmak üzere bir anlaşmaya imza attı. Bu gelişmeyle birlikte şirket, pazarın değişen ihtiyaçlarını karşılamak için ve müşterilerine yüksek kaliteli mobilya sağlayarak sürdürmeyi hedefliyor.

 

Paschen GmbH, Avrupa pazarına yüksek kalite ısmarlama kütüphaneler sağlayan, uzun bir geleneğe sahip başarılı bir mobilya üreticisidir. Yaşam tarzları ve son yıllardaki iç tasarım anlayışındaki radikal değişim göz önüne alındığında, şirket mevcut ihtiyaç ve müşterilerinin gereksinimlerini karşılamak için stratejisini yeniledi. Yeni Paschen raf sistemi “Kentsel Kavramlar”, montajı ve aletsiz demonte kolaylığı ile mobil ve tüketiciye uyarlanabilir yeni bir yaklaşım oluşturmaktadır. Bu başarıyı uygulamaya koymak adına ilk ve en önemli adım olarak Välinge mobilya teknolojisi tespit edilmiştir.

JansandChristianPaschen2P

Paschen Müdürü Frieder Löhrer konuyla ilgili şu açıklamada bulundu: “Hem bizim beklentilerimize hem de müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap veren yüksek kalitede ve güvenilir teknolojiyi sunan Välinge’yi seçtik. Buortaklıkta, güvenilişkisinedayalıbirdünyaişbirliği söz konusudur ve bu da patentyasaları çerçevesindekorunmaktadır.”

index
1883 yılında kurulan Paschen bugün, iç tasarım pazarında önemli bir mobilya üreticisidir ve Avrupa’da ısmarlama kütüphaneler konusunda bir pazar lideridir. Uzmanlık alanlarına odaklanmanın yanı sıra, şirket aynı zamanda firmanın sağlıklı ve karlı bir geleceği olması amacıyla yeni iş alanları geliştirmeye devam ediyor.

PassionPaschen4P

LivingWithBooksPaschen3P