Patent Makina

İmalat makineleri ve endüstriyel tesislerde çeyrek asrı aşan tecrübe ve kalite.Projelerini anahtar teslimi yapan Patent Makina, sağladığı servis desteği ile faaliyet gösteren işletmelerin tercihi oluyor.Gebze ve Düzce fabrikaları ile 6500m² kapalı, 11300 m² toplam alanda faaliyet göstermektedir.

Patent Makinenin bütün teknik elamanları konusunda uzmanlık sertifikası sahibidir. Proje bazlı imalatlar konusunda tecrübe, yeterli alt yapıya ve makine parkuruna sahiptir.Sektörün iddialı isimleri arasında yer alan Patent Makine; Kalitesini 2011 yılında aldığı “ TUV-SUD ISO9001” kalite yönetim sistemi belgesi ile kanıtlamıştır.

Ağırlıklı olarak ağaç sektörü için(MDF-SUNTA-KOTRAPLAK-PARKE ) ana makinelerin dışında, taşıma-ebatlama-istifleme- zımpara hatları-pres sonrası soğutma sistemleri- tutkal tankları ile bunların taşıma sistemleri- gaz taşıyıcı sistemler- dış saha çelik yapıları –siloları- borulama hatları- hidrolik yük kaldırma platformları ve özel makine imalatı yapmaktadır.

Ayrıca gıda, kimya, plastik, çimento, enerji, maden, demir-çelik tesislerinin anahtar teslimi iç ve dış saha proje bazlı taşıma sistemleri, siloları, çelik yapıları, proses binaları gibi taahhüt işlerini yapmaktadır.Patent Makine aynı zamanda temizlik şirketleri ve belediyeler ve asfalt –yol yapım firmaları için araç üstü ekipmanlar yapmaktadır. Bunlar, asfalt yama robotu, vidanjör, su arozözü, sepetli personel yükseltici, çöp toplama araçlarıdır.

  • Tatlıkuyu Mah. Ahmet Penbegüllü Bulvarı 1319/1 Sok. No:69 41440 Gebze/KOCAELİ 
  •  0090 262 643 27 00
  •  [email protected]
  •  www.patentmakina.com