PELİ PARKE ‘’VAHE İLE EVDEKİ MUTLULUK’’U YARATIYOR

 

 Peli Parke ‘’Vahe ile Evdeki Mutluluk’’ programına sponsor oldu. Türkiye’nin bütün illerinde evleri yenileyen program ekibi   yenileme malzemelerini seçerken parke konusunda Peli Parke’yi seçti.

Peli Parke böylece , Star Tv ekranlarında her pazar saat:11:00’ de yayınlanan Vahe Kılıçarslan’ ın hazırlayıp sunduğu ‘’Vahe ile Evdeki Mutluluk’’ programında insanların mutluluğuna ortak oldu.

Peli Parke, bu program süresince ihtiyaç sahibi evlere bedelsiz parke ve montaj desteğiyle hizmet verecek. Tüm Türkiye genelini kapsayan bu projede mutluluğa ilk adım Bursa oldu. Peli Parke’nin Bursa Bölge Bayisi Numan Kaleli’ nin Showroomu’nda ön çekimler gerçekleşti.

18 yıldır devam eden ve ilgiyle izlenen program, her hafta bir talihlinin evini baştan aşağı yenileyip dekore ederek ev sahiplerinin yüzünü güldürüyor. Programın geçen haftaki bölümü de İzmir’de gerçekleşmişti.

Turanlar Grup Hakkında:

1953 yılında Hasan, Fuat ve Nihat Turan kardeşler tarafından kurulan; orman endüstrisi, kâğıt, gıda ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren bir şirketler grubudur. Üretim faaliyetlerini, Vezir Köprü Orman Ürünleri ve Kâğıt Sanayi A.Ş., Pelit Arslan Kontrplak Fabrikası A.Ş. ve Pelit İnşaat Kalıp Sist. San. ve Tic. AŞ.’de gerçekleştirmektedir. Vezirköprü Fabrikası grubun üretim konusunda lokomotifi konumundadır. 1996 yılında yapılan özelleştirmeyle alınan fabrika, 100 milyon Euro’yu aşan bir öz sermaye yatırımıyla Peli Parquet ve Peli Paper markalarının üretimini gerçekleştirmektedir.

Vezir Ağaç, yani Vezirköprü Orman Ürünleri ve Kağıt Sanayi A.Ş., Karadeniz Bölgesinin en büyük entegre orman ürünleri sanayi tesislerinden biridir. Üretimi olan Tutkal, MDF, Yonga Levha, Melamin Kaplı MDF-Yonga Levha, Laminat Parke ve Kontrplak ile entegre bir tesistir.