PELİ PARKE’NİN, ‘GOLDEN’ SERİSİNE 6 YENİ RENK SEÇENEĞİ

Yaşam alanlarına fonksiyonel ve estetik ortamlar sunmak için yaratıcı fikirlerle inovatif çözümler üreten Peli Parke ‘Golden Koleksiyonu’na kattığı yeni renk ve desen seçenekleriyle mekanları şıklaştırıyor

Doğal hayatı zarafetle zemine taşıyan Peli Parke, Golden Koleksiyonu’yla çıtayı yükseltiyor. Üzerinden mevsimler geçmiş, mis gibi bahar yağmurlarını içine çekmiş ahşap görüntüsüne sahip olan koleksiyon, mekana ruhunu da taşıyor.

Van Kahve, Van Gri, Bal Meşe, Beyaz, Sonsuz Çam Beyaz, Porsuk ile Antik Çam renk ve desen alternatifi bulunan Golden Koleksiyonu’na şimdi Çaykara Meşe, Kumlu Meşe, Modern Kestane, Ladik Meşe, Akmeşe ile Kömür Meşe renk ve desenleri de ekleniyor.

Doğanın tüm sıcaklığını ve doğallığını, şıklıkla muhafaza eden Golden Koleksiyonu kullanıcılarına ekonomik çözümlerin yanı sıra üstün temizlik kolaylığı da sağlıyor. Standart ölçüsü ve 4 tarafına açılmış mikro derz paneller sayesinde net görüntüyü size daha çok hissettiriyor. Koleksiyon ıslak zeminler haricinde tüm iç mekanlarda kullanılıyor.

Zengin renk seçeneği ile üretilen Golden Koleksiyonu, tercih edildiği zeminlerde kusursuz bir ahenk oluşturarak mekanlarınızı seçkin kılıyor.