PENCERE, CAM VE KAPI İLE İLGİLİ HERŞEY

orsiad gazetesi

AVRASYA’NIN TİCARET BAŞKENTİ İSTANBUL, 12-15 MART 2014 TARİHLERİNDE GERÇEKLEŞECEK İSTANBUL PENCERE, CAM VE KAPI FUARLARINDA SEKTÖRÜN ÖNCÜ FİRMALARINI YERLİ VE YABANCI ALICILAR İLE BULUŞTURUYOR

İnşaat sanayisinin 3 önemli sektörünün profesyonellere yönelik sergileyeceği ürün ve hizmetleri tek çatı altında toplayan, Türkiye ve Avrasya bölgesinin konusunda bir numaralı fuarları olan 15. İstanbul Pencere,  4. İstanbul Cam ve 6. İstanbul Kapı Fuarları’nın hazırlıkları sürüyor. Fuarlar, 12-15 Mart 2014 tarihleri arasında eşzamanlı olarak TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Sektörlerin en önemli firmalarını bir araya getiren fuarlar 2013 yılında ülkeden 595 firma ve firma temsilciliğini 10 salonda 80 000 m2 sergi alanında ağırlamıştır. Geçtiğimiz yıl yurtdışından 91 ülkeden, yurtiçinden 81 ilden toplam 52.536 ziyaretçiyi bir araya getirmeyi başaran fuarlar sektör temsilcilerinden tam not almıştır.

Söz konusu sektörler arası pozitif etkileşim ile oluşan sinerji kapı, pencere, cam endüstrilerinin hedef coğrafyalarına göre hazırlanıp çeşitlendirilen (2013 yılında yurtdışından 30 ülkeden, yurtiçinden 20 ilden)  alım heyeti organizasyonları ile fuar 2014 yılında da katılımcı firmalar için aynı derecede etkin bir pazarlama ortamı sunmak için hazırlanıyor.

İSTANBUL PENCERE 2014 FUARINDA  ‘’ALÜMİNYUM ÖZEL BÖLÜMÜ ‘’

Alüminyum endüstrisinin de vitrini olmaya hazırlanan İstanbul Pencere Fuarı kapsamındaki bölüm; kendine ayrılan özel salonunda alüminyum-kompozit işleme teknolojileri, makineleri, ürün aksesuar ve hammaddeleri alanlarında lider firmaları ağırlayacak. Her geçen yıl katılımın ve ilginin arttığı Alüminyum Özel Bölümü, sektörün ticari hedeflerini ve beklentilerini merkez alan uluslararası standartlarda bir ticaret platformu yaratma yolunda emin adımlarını sürdürüyor.

FUAR ETKİNLİKLERİ ENDÜSTRİYE REHBERLİK EDECEK

Yıllardır eş zamanlı olarak düzenlenen İstanbul Pencere, Cam ve Kapı Fuarları sırasında organize edilen etkinlikler günümüzün rekabetçi ve ileri teknolojilerinin değerlendirilmesine yönelik etkin bir bilgilendirme platformu sağlayacak. Fuarlar bu yıl da çok sayıda konferans, panel, kurumsal faaliyet ve lansmanlara ev sahipliği yapacak. Avrasya bölgesindeki en önemli sektörel buluşmalardan birisi olarak önde gelen işadamlarının, bilim insanlarının, akademisyen, kamu yetkilisi ve gazetecilerin bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunmalarına olanak sağlayacak.

Detaylı bilgi için www.kapifuaristanbul.com websitesini ziyaret ediniz.