PORTAL ÇELİK KAPI

Firmamız 1998 yılında Kayseri’de Portal Çelik Kapı olarak kurulmuş, statik boyalı ekonomik ucuz çelik kapı, ahşap kaplamalı lüks çelik kapı, yangın kapısı, apartman kapısı ve villa kapılarının üretimine başlamıştır.

Firmamız çelik kapı üretmenin aynı zamanda sosyal bir sorumluluk olduğunun farkında olup; çelik kapı üretmenin değil her zaman daha güvenli çelik kapı ve kaliteli çelik kapı üretme amacıyla faaliyetlerine devam etmektedir. 14 noktadan kilitlemeli merkezi kilitli, yeni teknoloji parmak izi giriş sistemli çelik kapı imalatını uzman personelimizle gerçekleştirmekteyiz.

Çelik kapı çeşitlerimiz ölçülere göre özel olarak imal edilmekte, güvenli, ekonomik, estetik kavramlarında önem sırasını ihmal etmemektedir. En ekonomik ucuz çelik kapı yerine en güvenli ancak fiyatı yönü ile bütçenize uygun çelik kapı üretmekteyiz. PORTAL ÇELİK KAPI bunu güncel üretim teknolojisi ve tecrübeli teknik personeline borçludur. Kalite sistem belgelerimizi alarak bunu belgelemiş bulunmaktayız.

Daima yüksek kaliteli üretim yapmak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve kalite yönetim sistemlerini takip etmek kalite politikamızdır.

Portal Çelik Kapı Kayseri’de üretici çelik kapı firması olarak, başta İstanbul, İzmir, Bursa, Tekirdağ, Edirne, Balıkesir, Kütahya, Samsun, Trabzon, Antalya, Mersin, Van olmak üzere Türkiye’nin diğer bütün illerine de hizmet vermektedir. Özellikle İstanbul’a çelik kapı montaj ve satışlarımız bayilerimiz aracılığı ile hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Sürekli yenilenen ve güncel eğilimleri takipte büyük başarı yakalayan, kişiye özel çelik kapı konusunda hızlı ve çağdaş tasarımlar sunan Portal Çelik Kapı Orta Doğu, Afrika, Asya ve Avrupa Ülkelerinde de her geçen gün artan bir taleple karşılaşmakta ve yurtdışına da çelik kapı ihraç etmektedir. Firmamız her geçen gün daha fazla evi Portal Çelik Kapı sağlamlığı ve kalitesi ile tanıştırarak göz alıcı güvenli çelik kapılar ile rahatça uyumalarını sağlamaktadır.

Portal Çelik Kapı müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kendini sürekli yenilemeyi, müşterisi için doğru, uygun ve sağlıklı çözümler üretebilmek için araştırmacı ve seçici olmayı kendisine ilke edinmiştir.

Web sitemizi kullanarak ucuz çelik kapı ve diğer çelik kapı fiyatları hakkında bilgiye ulaşacak, çelik kapı modelleri görecek, çelik kapı kampanya fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

  • ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ (O.S.B.) 34. CAD. NO: 2/K KAYSERİ / TÜRKİYE
  • Telefon: +90 352 321 10 91
  • Faks: +90 352 321 10 89
  • [email protected]
  • www.portalcelikkapi.com