Prata Riverside Village II. Etap Tanıtımı Yapıldı

Nehir kenarında modern bir bölgede konut, perakende, eğlence seçenekleri ile birlikte sunulan ofis, halka açık sahil parkı ile Lizbon’un en prestijli gayrimenkul projesi Prata Riverside Village, İstanbullulara tanıtıldı.

Proje dünyaca ünlü mimar Pritzker ödüllü Renzo Piano tarafından tasarlanmıştır. Mimarın tasarladığı ikonik eserleri arasında The Shard, NY Times, Centre George Pompidou, Whitney Müzesi, Osaka Havaalanı yer almaktadır.

Lizbon’un kalbinde, gerçek bir mahalle hissi veren, sakin ama hayat dolu bir şehir köyü ‘Prata Riverside Village’ modernliği ve işlevselliği, sürdürülebilir, dayanıklı malzeme teknolojileriyle birleştirerek yeni bir yaşam biçimine ilham oluyor. Eşsiz doğal güzelliğiyle Tagus Nehri kıyısında bulunan proje oturum ve yatırım fırsatı sunuyor.

Avrupa’nın en hızlı büyüyen pazarı Lizbon’da sürdürülebilir bir yaşam tarzı arayanlara, güvenli ve istikrarlı bir emlak yatırımı sunan proje Türkiye’den büyük ilgi görüyor. Prata Riverside Village II. etap ön satış taleplerini almak için İstanbul’a geldi. İstanbul’da yapılan tanıtımda, Proje sahibi VIC Properties yöneticileri, Lizbon’daki kira getirileri ve yatırım fırsatları hakkında detaylı bilgi verdi. Projede, stüdyo dairelerin yanı sıra dört odalı geniş dairelerden 150 dairenin hali hazırda satışta olduğu, lansmandan sonra ‘Yılın Konut Geliştirme Ödülü’nü aldığı belirtildi. Lizbon’un en hızlı satılan gayrimenkul projesinin mevcut müşteri profilinin yüzde 60 ulusal ve 27 farklı milletten oluşuyor. Tüm üniteler için elektrik şarjlı park yerinin, tüm daireler için depo odasının, son teknoloji ısı ve ses yalıtımının bulunduğu anlatıldı. Enerji verimliliğinde sınıfının en iyisi olduğu vurgulandı. Tam donanımlı Ernesto Meda ve Inalco mutfaklarından, Gessi armatür ve duş başlıklarına, Starck’ın Florim4Architects ve Duravit seramiklerinin yanı sıra iGuzzini’nin son teknoloji aydınlatmasına kadar dokunduğunuz, gördüğünüz ve hissettiğiniz her şeyin her detayı keyif vermek için tasarlanmıştır.